سانترال لب

اگر آرزو داشتید که لب های شما برامده تر و نرم تر باشد ، شما باید تقویت لب را در نظر بگیرید.  این می تواند به صورت جراحی یا با استفاده از تزریق انجام شود.

 پرکننده های لب محبوب ترین روش برای افزایش اندازه لب هستند.  آنها حداقل جراحی تهاجمی را دارند و زمان بهبودی سریع تر انجام می شود.  این روش شامل تزریق یکی از چندین نوع پرکننده به لب است.

 با افزایش سن ، به طور طبیعی کلاژن و چربی را از دست می دهیم.  این منجر به نازک شدن وبرامده شدن صورت از جمله لب می شود. پرکننده های لب با جایگزین کردن کلاژن و چربی از دست رفته کار می کنند.

 اولین چیزی که هنگام فکر کردن در مورد تزریق پرکننده لب باید به آن توجه کنید نوع ظاهری است که شما می خواهید.

 آیا می خواهید لبه های لب خود را تعریف کنید ، یا می خواهید آنها را پر کنید تا بزرگ تر به نظر برسند؟  دانستن پاسخ این سؤالات به شما کمک می کند تصمیم بگیرید کدام نوع پرکننده برای شما مناسب است.سانترال لب

 انتخاب نوع تزریق

 هنگام انتخاب نوع تزریق مورد نظر ، شناختن انتخاب های شما مهم است . کلاژن – یک بافت پیوندی که در بدن حیوانات یافت می شود – رایج ترین نوع پرکننده لب است. با این حال ، امروزه به ندرت مورد استفاده قرار می گیرد.  این به این دلیل است که خیلی طولانی نمی ماند. همچنین می تواند در بسیاری از افراد باعث ایجاد واکنش های آلرژیک شود.

 پرکننده های اسید هیالورونیک اکنون بیشترین استفاده از تزریق برای لکه دار کردن و تعریف لب ها است.  اسید هیالورونیک یک ماده ژل مانند است که از باکتری ها ساخته شده است. با اتصال خود به مولکول های آب در پوست ، ظاهری از لب های ضخیم ایجاد می کند.

 این پرکننده ها به آرامی جذب می شوند و می توانند ضخیم یا نازک شوند تا دقیقاً به ظاهر مورد نظر خود برسند.

 شما می توانید هر شش ماه یک بار تکرار مداوا کنید.  دانشمندان دریافته اند که تزریق اسید هیالورونیک پوست را به سمت تولید کلاژن بیشتر ترغیب می کند وبرامدگی طبیعی بیشتری را در لب ایجاد می کند.سانترال لب

 خطرات تزریق لب

 واکنش های آلرژیک به اسید هیالورونیک – یک مولکول قند که به طور طبیعی در سطح پوست یافت می شود – نادر است.  اما می توان یک توده (به نام گرانولوما) بافت ملتهب ایجاد کند.

 این نوع پرکننده همچنین می تواند در صورت تزریق در قسمت اشتباه از پوست توده هایی ایجاد کند ، مانند این که به اندازه کافی عمیق تزریق نشود.  این توده ها را می توان با هیالورونیداز حل کرد. این آنزیمی است که اسید هیالورونیک را تجزیه می کند.

 یک عارضه جانبی کمتر شایع یک رگ خونی مسدود شده است.  این باعث می شود جریان خون به لب کاهش یابد. درنهایت می تواند به بافت لب شما آسیب برساند ، اما پزشکان فوراً این مشکل را تشخیص می دهند و بلافاصله قابل برگشت هستند.

 نحوه انجام این روش

 اولین قدم برای دریافت روش پر کننده لب شامل برنامه ریزی قرار ملاقات با جراح پلاستیک دارای مجوز است.  می توانید قبل از دستیابی به اینترنت ، به صورت آنلاین جستجو کرده و نظرات بیماران را مطالعه کنید.

 پرکننده های لب – بخصوص پرکننده های اسید هیالورونیک – محصولات بی خطر هستند.  بنابراین تا زمانی که یک متخصص را انتخاب کنید ، باید برای درمان خود احساس امنیت کنید.

 در روز انجام عمل ، به مطب جراح پلاستیک می روید.  پزشک بی حسی موضعی را روی لب شما اعمال می کند. در صورت انتخاب پرکننده کلاژن ، پزشک شما آزمایش پوستی را انجام می دهد تا مطمئن شود که قبل از عمل حساسیت ندارید.  اگر پوست شما علائم واکنشی را نشان می دهد ، پزشک شما از این روش درمانی استفاده نخواهد کرد. آنها نوع پرکننده دیگری را پیشنهاد می کنند.

 پزشک شما ممکن است از سوزن برای تزریق مقادیر کمی از بی حسی در قسمت داخلی دهان استفاده کند تا لب های بالا و پایین را بی حس کند.  در این مرحله از عمل ، ممکن است هنگامی که سوزن دهان را لمس می کند ، یک لکه کوچک احساس کنید. هنگامی که لب های شما به اندازه کافی بی حس می شود ، پزشک پرکننده را مستقیماً به لب های شما تزریق می کند

 بعضی از افراد می گویند این باعث می شود پوست و صورت شما خنک شود.  هنگامی که پرکننده داخل لب شما باشد ، ممکن است احساس خفگی کمی داشته باشید.سانترال لب

 بعد از عمل

 بعد از انجام عمل می توانید انتظار برخی از تورم در لب های خود را داشته باشید.  همچنین ممکن است متوجه لکه های قرمز کوچکی شوید وقتی که سوزن ها به لب شما تزریق می شوند.

 کبودی اطراف لب یکی دیگر از عوارض جانبی رایج است که ممکن است حدود یک هفته ادامه یابد.  به دلیل وجود پرکننده ممکن است لب های شما بعد از انجام عمل متفاوت باشد. 

source:www.healthline.com