کویتیشن و RF

کویتیشن چربی اولتراسونیک چیست؟

این روش با اندازه گیری دور ناحیه هدف شروع می شود ، دستگاه اولتراسونیک را مستقیماً در نواحی خاص از پوست بعد از اعمال ژل اعمال می کنند ، با حرکات دایره ای اعمال کننده بر روی محل، درمان ادامه می یابد ، برای یک جلسه فرکانس رادیویی  استفاده می شود که به آرامی در ناحیه مورد نظر چرخانده می شود ، امواج رادیویی را به پوست منتقل می کند که 40 تا 50 درجه سانتیگراد بدون سوختن سطح پوست آن را گرم می کند. گرما باعث انقباض الیاف کلاژن بلافاصله پوست می شود. طول جلسه درمان به طور معمول بسته به اندازه منطقه و ضخامت لایه چربی هر روز حدود 15-20 دقیقه طول می کشد. نتایج بعضی اوقات بعد از اولین درمان با پیشرفت بیشتر در طی چند روز قابل مشاهده است.  6 – 10 جلسه در فواصل 3 روزه برای دستیابی به یک نتیجه ایده آل توصیه می شود ، اما ممکن است برای دستیابی به شکل مورد نظر شما به درمان های بیشتری نیاز باشد.

اولتراسونیک یا RF چگونه احساس می شود؟ 

ممکن است برخی افراد به دلیل انتشار نویز خاص در بدن احساس ناراحتی جزئی کنند ، اما باعث می شود هیچ آسیبی نبیند و به محض اینکه دستگاه از بدن جدا شود ، درد از بین برود.  همچنین ممکن است در طول درمان گرما را تجربه کنید. اگر به احتمال کم بسیار گرم می شود ، می توانید درخواست کنید ، بلافاصله مقداری ژل سونوگرافی اضافی اعمال کند.

چه چیزی را می توان با استفاده از  (RF) درمان کرد؟

RF یک روش مؤثر برای بهبود سفتی و کشش پوست ، کاهش چین و چروک و سلولیت ، تقویت وضعیت کلی در مناطقی از بدن مانند صورت ، چانه ، بازوی فوقانی ، شکم ، ران یا باسن است.

چه کسی می تواند اولتراسونیک و درمان RF را انجام دهد؟

افرادی که به طور کلی سالم هستند می توانند معالجه را انجام دهند. مبتلایان به بیماری های قلبی و عروقی ، دیابت ، بیماری حاد ، عملکرد کبد ، تمایل به خونریزی شدید ، ناقلین ضربان ساز و زنانی که باردار هستند و یا شیر می دهند ، باید از انجام این عمل خودداری کنند.کویتیشن و RF

آیا کویتیشن اولتراسونیک و RF دردناک است؟

کویتیشن و RF درمانی بدون درد است.  قرمزی خفیف ممکن است گاه به نظر برسد اما بعید به نظر می رسد درد واقعی ایجاد کند.  گرمای حاصل که در طول درمان احساس می شود کاملاً قابل تحمل است.

آیا این روش ایمن است؟ 

اولتراکویتیشن و RF یک روش بی خطر و بدون جراحی است ، بدون تشدید ، بدون برش ، بدون زخم و بدون خرابی پس از درمان باید انجام شود.  با توجه به پارامترهای خاص سونوگرافی سطح انرژی ، آسیب انتخابی سلول های چربی را تضمین می کند و در هیچ اندام دیگری دخالت نمی کند. گزارشی از عوارض جانبی برای این درمان ها منتشر نشده است.  با این حال برخی از افراد ممکن است بلافاصله پس از

درمان که همیشه با نوشیدن آب برطرف می شود ، قرمزی زودرس ، تشنگی بیش از حد و حالت تهوع را تجربه کنند.  همه این ها اثرات کوتاه مدت است که به زودی از بین می روند.

نتایج این روش چگونه است؟ 

نتایج ممکن است با ساختار بافت مختلف ، ناحیه درمان ، سن ، متابولیسم ، داروها و تغییر در هورمون ها متفاوت باشد.  رژیم صحیح و افزایش فعالیت بدنی مطمئناً به بهبود نتایج کمک می کند.کویتیشن و RF

تفاوت بین کویتیشن و لیپوساکشن چیست؟

کویتیشن نتیجه مشابهی با لیپوساکشن دارد.  این سلولیت و چربی اضافی را از بین می برد. این روش بدون درد است و در مقایسه با لیپوساکشن بسیار ارزان تر است.

آیا من نیاز به دنبال کردن راهنماهای قبل یا بعد از کویتیشن و RF را دارم؟

سعی کنید از انجام هر کاری که پوست شما را تحریک کند بلافاصله قبل از درمان خودداری کنید.  این شامل برنزه شدن (طبیعی یا مصنوعی) است. بلافاصله پس از انجام سونوگرافی ، دوش ، حمام یا سونای داغ نداشته باشید.

توصیه می کنیم رژیم غذایی کم کالری با پروتئین در هر وعده غذایی داشته باشید و قبل و بعد از جلسه حداقل یک لیوان آب گرم (بدون گاز ، آب گازدار ، پاپ ، قهوه) بنوشید.  نوشیدن مقدار زیادی آب و انجام ورزش هایی مانند پیاده روی سریع ، دوچرخه سواری یا سایر فعالیت های هوازی حداقل 3 روز پس از درمان برای تحریک فعالیت لنفاوی به عنوان حذف چربی از طریق سیستم لنفاوی برای 72 ساعت ادامه دارد.  یک تمرین ورزشی روزمره را دنبال کنید. کویتیشن به بهترین شکل در شرایط هیدراتاسیون بالا انجام می شود ، از مصرف هرگونه کافئین یا ادرارآور 2 روز قبل از درمان خودداری کنید. نوشیدن آب زیادی به بهبود متابولیسم و ​​افزایش تولید ادرار کمک می کند – متابولیت های لیپیدی از بدن شما آزاد می شوند.

همچنین برای بهبود گردش خون و سیستم لنفاوی ، که به تخلیه مایعات کمک می کند ، یک ماساژ بدون لنفا نیز توصیه می شود. برای بهترین نتیجه باید از مصرف هرگونه الکل به مدت 48 ساعت پس از درمان خودداری کنید.  مصرف الکل در این دوره ممکن است مانع از خارج شدن سلول های چربی غیرفعال شده بدن از کبد شما شود (زیرا کبد اولویت حذف الکل از خون شما را خواهد داشت). حفظ سبک زندگی بدون استرس همچنین به بدن کمک می کند.

source:www.bodycontouringnmorebykelly.com