کربوکسی تراپی چیست؟ 

کربوکسی تراپی استفاده از گاز دی اکسید کربن برای اهداف درمانی است. دی اکسید کربن به طور طبیعی در بدن ما وجود دارد و برای فرآیندهای زندگی حیوانات و گیاهان نیز ضروری است. با هر نفس ، اکسیژن را استنشاق می کنیم و دی اکسید کربن را خارج می کنیم. از کربوکسی تراپی برای درمان حلقه‌های تاریک زیر چشم ، کاهش سلولیت ، زیبا سازی چربی در صورت و بدن و غیره.

چه مناطقی از بدن با کربوکسی تراپی قابل درمان است؟ 

از کربوکسی تراپی برای درمان پلک ها ، صورت ، گردن ، بازوها ، معده ، باسن و پاها استفاده می شود. 

چه فایده دیگری در مورد کربوکسی تراپی وجود دارد؟

علاوه بر افزایش جریان خون اکسیژن دار به ناحیه تزریق شده ، کربوکسی تراپی همچنین باعث افزایش تشکیل کلاژن در پوست می شود و ظاهری جوان تر به آن می بخشد.

کربوکسی تراپی برای محافل تاریک زیر چشم چگونه کار می کند؟ 

یکی از مهمترین دلایل تیرگی زیر چشم ، جمع شدن عروق است.  شبکه مویرگی پلک های تحتانی به دلایل مختلفی می توانند احتقان شوند.  به طور معمول ، اشک از پلک ها به داخل بینی تخلیه می شود ، اما در صورت وجود برخی انسدادها به دلیل احتقان مزمن بینی از حساسیت های فصلی ، شکستگی قبلی بینی یا یک سپتوم انحرافی ، تخلیه به خوبی عمل نمی کند و خون به سمت آن جریان می یابد.  پلک های زیرین لاغر می شوند و باعث ایجاد رنگ و لعاب مبهم آبی می شوند. فقدان اکسیژن رسانی مناسب به پوست پلک تحتانی باعث می شود که رنگ مایل به کبودی ظاهر شود. کربوکسی تراپی برای بهبود شبکه مویرگی پلک های پایین و همچنین افزایش لایه کلاژن پوستی در پوست پلک تحتانی کار می کند. پس از اتمام یک سری درمان ، پوست ظاهر درخشان تری دارد که تقریباً شش ماه به طول می انجامد.  تکنیک مورد استفاده در درمان محافل تیره در زیر پلک ها با تکنیک مورد استفاده در درمان چربی متفاوت است. با این وجود مواردی وجود دارد که ممکن است بخواهیم چربی را در زیر پلک ها از بین ببریم. چگونه کربوکسی تراپی برای علائم کششی کار می کند؟

پوست کشیده می شود تا جایی که پارگی کلاژن پوستی ایجاد می شود. کربوکسی تراپی باعث ایجاد کلاژن جدید و در نتیجه ضخیم شدن پوست می شود که با بازسازی ماتریس کلاژن باعث بهبود ظاهر کشیدگی می شود.

چگونه کربوکسی تراپی برای سلولیت و کاهش چربی کار می کند؟

گاز کربن دی اکسید وقتی که به روش خاصی تزریق شود، برای چربی ها مانند سم می ماند و آن ها را از بین می برد.  سلول های چربی به معنای واقعی کلمه متلاشی می شوند.

کربوکسی تراپی چیست؟ 

درمان کربوکسی تراپی چگونه انجام می شود؟

ما از یک دستگاه ویژه برای اداره گاز دی اکسید کربن استفاده می کنیم.  مخزن گاز دی اکسید کربن وجود دارد که توسط لوله پلاستیکی به یک تنظیم کننده جریان متصل می شود. گاز از تنظیم کننده جریان به درون لوله های استریلی خارج می شود که دارای فیلتر متصل به در خروجی است تا قبل از اینکه گاز از طریق یک سوزن ریز و متصل به طرف مقابل فیلتر خارج شود ، ناخالصی های ردیابی را حذف کند.  اکنون گاز خالص آماده تزریق زیر پوست از طریق سوزن کوچک است. 

کربوکسی تراپی چه احساسی ایجاد می کند؟

کربوکسی تراپی ضرری ندارد.  این احساس کمی عجیب و غریب است. به دلیل تفاوت در تکنیک های مورد استفاده در درمان پلک ها ، علائم کششی ، زخم ها و رسوب چربی ، بسته به آنچه در واقع درمان می شود ، کمی متفاوت است.  در هنگام درمان پلک های پایین ، چشم بیماران مانند آن است که تمام شب گریه کرده اند و احساس می کنند چشمشان پف کرده است ، اما پس از جذب گاز طی پنج تا ده دقیقه دیگر ، این حالت فروکش می کند.  درمان علائم کششی و زخم ها نسبتاً بدون درد است زیرا این پوست توانایی احساس درد را ندارد. ممکن است مقداری فشار از گاز احساس شود و کمی احساس خارش کنند اما دوباره پس از جذب گاز توسط بدن ، حدوداً پنج دقیقه بعد فروکش می کند.  اسکارها به طور کلی احساس درد نمی کنند زیرا هیچ عصبی در بافت اسکار وجود ندارد. درمان رسوبات سلولیت و چربی در بازوها ، شکم و پاها احساس بی نظیری از خود به همراه دارد. این امر به این دلیل است که مقدار بیشتری از گاز مستقیماً به داخل چربی ها تزریق می شود و اجازه گسترش می یابد.  در حالی که گاز در حال گسترش است ، ممکن است در ناحیه تحت درمان برخی از فشارها را احساس کنید. پس از بهبودی ، گردش خون در این ناحیه تا ۲۴ ساعت احساس گرما و سوزش ایجاد می کند. 

به چند جلسه درمان نیاز دارم؟ 

این بستگی به شدت مشکل در حال درمان دارد.  معمولاً ، شش تا دوازده جلسه درمانی که یک هفته از هم فاصله دارند ، نتیجه عالی می دهد.

یک جلسه درمانی معمولی چه قدر طول می کشد؟

درمان تقریباً پانزده تا سی دقیقه طول می کشد.

کربوکسی تراپی چیست؟ پس از معالجه از چه چیزی باید جلوگیری کنم؟

۴ ساعت بعد از معالجه از حمام ، شنا یا سونا (ظهور در آب) خودداری کنید.  

هزینه کربوکسی تراپی چه قدر است؟ 

هزینه بسته به تعداد جلسات و منطقه در حال درمان متفاوت است. 

اگر اطلاعات دیگری در مورد خدمات ما یا درخواست قرار ملاقات داشته باشید می توانید با ما تماس بگیرید. 

source:www.medicinabiologica.es