معجزه فیلر

با تشخیص صحیح و کاربرد ، فیلرها در 2 دقیقه معجزه می کنند. از فیلرهای حاوی اسید هیالورونیک استفاده می شود. اسید هیالورونیک ماده ای است که در ساختار پوست یافت می شود.  از فیلرها برای پر کردن بافت هایی که متلاشی شده و یا برجستگی کمی دارند استفاده می شود. ماندگاری با توجه به ضخامت آنها متفاوت است. فیلر باید برای خطوطی که خیلی عمیق نیستند ترجیح داده شود.

انواع فیلر

در طول تاریخ ، زنان به دنبال راه هایی برای داشتن ظاهری جوان و زیبا بودند. آنها به گیاهان مختلف ، پمادها ، معجون ها و حتی حلزون ها امیدوار بودند. پیش از این ، زیبایی بدن مورد بی توجهی قرار می گرفت ، در حالی که زیبایی صورت در پیش زمینه بود. امروزه زیبایی بدن نیز بسیار مهم است. اما صورت هنوز مانند ویترین زن است. به همین دلیل بسیاری از شرکت ها به دلیل نیاز بانوان در این زمینه سرمایه گذاری می کنند. محصولات بسیاری مانند کرم ها ، لوسیون ها ، پاک کننده ها و لایه بردارهای پوست تولید شد. فیلرها نیز در بین این محصولات قرار دارند. با اصلاح اختلالات پوستی از آنها برای داشتن ظاهری  زیبا و پوستی صاف استفاده می شود. به دلیل کاربرد آسان ، نتایج فوری ، عوارض جانبی کم و هزینه کم بسیار مورد استفاده قرار گرفته است.

در ابتدا ، فیلر های دائمی تولید و مورد استفاده قرار می گرفت. این ماده حاوی مواد شیمیایی مقاوم بود. اکنون بیشتر زنان و متخصصان از محصولات طبیعی استفاده می کنند. این مواد در بدن موجود بوده و دلیل اولویت آنها است. یکی از این مواد حاوی اسید هیالورونیک است. اسید هیالورونیک ماده ای است که به طور طبیعی در بدن ما تولید می شود و انعطاف پذیری و نرمی بافت ها را فراهم می کند. علاوه بر این ، با احتباس زیاد آب ، مرطوب بودن پوست را تضمین می کند. فن آوری امروزی اجازه می دهد اسید هیالورونیک در خارج از بدن تولید شود و به پوست ما تزریق شود. فیلرهای حاوی اسید هیالورونیک در طی 24-6 ماه از بدن خارج می شوند. FDA همچنین این مواد را تأیید كرده است.

 

انواع فیلر

 

ماده فیلر دیگر، چربی بدن خود فرد است. کاری که در این روش انجام می شود انتقال چربی گرفته شده از شکم یا کمر فرد به صورت است.

از فیلر برای کدام قسمت ها استفاده می شود؟

  • فیلر لب: ساختار لب در افراد متفاوت است یکی از مهم ترین سازه هایی است که زیبایی صورت را تکمیل می کند. لب های حجیم به عنوان معیار زیبایی شناخته می شوند. زنان اغلب برای خلاص شدن از نازکی لب ، فیلر لب انجام می دهند.در عدم تقارن لب نتایج بسیار مثبتی به دست می دهد. برای لب لازم است از فیلرهایی که با ضخامت ویژه تولید شده استفاده شود. 1 میلی لیتر کافی است.
  • برای چین و چروک های ریز: غیرممکن است که با پیشرفت سن ، چین و چروک در صورت رخ ندهد. اگرچه سن بروز به ویژگی های ژنتیکی بستگی دارد ، اما بسته به عواملی مانند استعمال دخانیات ، استرس ، تغذیه ، مراقبت از پوست متفاوت است. می توان گفت تقریباً از حدود 30 سالگی شروع می شود. می تواند برای ناحیه چشم ، گونه ، گردن ، کناره های لب و چین و چروک پیشانی استفاده کرد. هرچه زودتر شروع شود ، از پوست محافظت می شود. چین و چروک هایی که به موقع مداخله نمی شوند ، عمیق تر می شوند. حتی ممکن است با ایجاد شکستگی پوست دائمی شود.
  • خطوط خنده: خندیدن زیباترین عمل روی صورت است. این عملی است که هم خودمان و هم دیگری را خوشحال می کند. هنگام خندیدن ، عضلات صورت را منقبض می کنیم و چین و چروک های پوستی را برجسته می کنیم. با مداخلات کوچک تزریق فیلر، خطوط خنده که در هنگام خندیدن شکل می گیرد را می توان از بین برد. برای خطوط کناره های لب می توان از فیلرهایی که 2 سال ماندگاری دارند استفاده کرد.
  • اصلاح عدم تقارن صورت: گاهي به علت بيماري هاي مادرزادي و حوادث عدم تقارن اتفاق مي افتد. عدم تقارن های کوچک را با فیلرهای حاوی اسید هیالورونیک ترمیم می کنند. با این حال ، اگر عدم تقارن در مقیاس بزرگ وجود داشته باشد ، فرآیند پر کردن با چربی هایی که از بدن خود شخص دریافت می شود ، انجام می شود.
  • فیلر گونه: به طور کلی افراد ضعیف در قسمت گونه دچار گودی هستند. در بعضی از افراد ، اگرچه بدن ضعیف نیست ، ممکن است گونه گودی داشته باشد. در این حالت نیز فیلرها کمک کننده هستند. اگر مشکل بزرگ است ، لازم است تزریق چربی انجام شود.
  • پر کردن گودی های صورت: مجدداً مادرزادی یا در نتیجه بیماری و حوادث ممکن است در صورت گودی رخ دهد. این گودی ها را می توان با فیلرها ترمیم کرد.
  • پر کردن گودی چانه: در بعضی از افراد به طور مادرزادی گودر چانه وجود دارد. برخی از افراد از این گودی ها بسیار راضی و برخی دیگر ناراضی هستند. از بین بردن این گودی با فیلر امکان پذیر است.
  • فیلر زیر چشم: کبودی های زیرچشم که در همه ، مرد و زن بسیار آزار دهنده است می تواند با فیلر زیر چشم از بین برود. اگرچه گاهی اوقات ساختاری است ، اما این کبودی و گودی اغلب با افزایش سن ، مصرف الکل ، استعمال دخانیات ، اختلالات خواب رخ می دهد. چهره ای ناراحت ، بی خوابی ، پیر ، غمناک به فرد می بخشد. با فیلرهای اسید هیالورونیک که مخصوص این قسمت تولید می شود ، می توانید از گودی و کبودی زیرچشم خلاص شوید. صورت در یک لحظه می درخشد.
  • خطوط عمیق بین ابرو: خطوط عمیق ابرو که به دلیل اخم مکرر رخ می دهد ، با فیلر قابل اصلاح است.
  • فیلر بینی: برخی از گودی های کوچک بینی را می توان با فیلر اصلاح کرد.

فیلر برای چه قسمت هایی استفاده میشود

روند تزریق فیلر

اول از همه ،  به شکایت بیمار گوش می دهیم. سعی می شود نیازها و انتظاراتشان درک شود. ساختار پوست بررسی می شود. عملیات پر کردن چند دقیقه است. در نتیجه به دلیل تزریق، بسته به آستانه درد فرد مقداری درد وجود دارد. برای جلوگیری از این امر ، از کرم های بی حسی استفاده می شود.