مزوتراپی رشد مو

مزوتراپی رشد مو

آلوپسی که معمولاً به آن ریزش مو یا طاسی گفته می شود ، مشکل ریزش مو از پوست سر و بدن است.  این مسئله توسط افراد در سراسر جهان تجربه می شود ،اما شدت و الگوی ریزش مو متفاوت است.  طاسی موی سر یا ریزش مو معمولی ترین الگوی ریزش مو است که در آقایان بالای ۳۰ سال مشاهده می شود.

این بیماری با عقب ماندن خط مو ، ریزش موی لک دار و نازک شدن تاج مشخص می شود و عمدتاً ناشی از شیوه های زندگی ناسالم ، عدم تعادل هورمونی ، پیری ، عوامل ارثی ، مصرف استروئیدها و سایر انواع شدید داروها ، بیماری ها ، بارداری در خانم ها و اقدامات بهداشتی ضعیف ، استرس و شوک روانی و فیزیولوژیکی ، تریکوتیلومانیا یا اختلال کشش مو اجباری و غیره به وجود می اید. این مشکل مزمن مو را می توان با دارو ، درمان های کلینیکی ، تعویض مو و ترمیم مو درمان کرد.  داروهای طبیعی و حفظ رژیم غذایی سالم به بهتر رسیدگی به این مسئله کمک می کند.

ریزش مو یک مشکل بسیار شایع است که بسیاری از ما در بخش های مختلف زندگی از آن رنج می بریم.  ممکن است ارثی باشد یا به دلیل چندین عامل دیگر ایجاد شود.  در این مقاله  مؤثرترین گزینه های درمان موجود است.

 

مزوتراپی رشد مو

مزوتراپی رشد مو چیست؟

مزوتراپی یک روش درمانی جایگزین است که با کاهش ریزش مو ، تقویت رشد مو و کند شدن طاسی، به درمان طاسی در مردان و پسران کمک می کند.  این فرایندی است که پروتئین ها ، ویتامین ها و سایر مواد مغذی و فاکتورهای رشد را در پوست سر بیمارانی که از جوش خوردن رنج می برند تنظیم می کند. تقویت کننده های مواد مغذی در پوست سر برای کمک به تغذیه و آبرسانی پوست سر تزریق می شوند.  این همچنین شامل شروع متابولیسم سلولی ، از بین بردن عفونت ها و ترویج و تسریع رشد مو ، بهبود گردش خون در پوست سر و تقویت و احیای فولیکول های مواست.  این یک درمان نسبتاً سریع تر از همتایان آن است زیرا به شما کمک می کند تا به تدریج تعادل هورمونی را تنظیم کنید و اثرات هورمون DHT را خنثی می کند که منجر به رشد سریع رشته های جدید مو می شود.

این روش درمانی معمولاً در مدت زمان ۸ جلسه ، هر هفته یک بار به مدت نیم ساعت انجام می شود.  در حین انجام این درمان فرد باید صبور باشد زیرا نتایج بعد از جلسه پنجم مشاهده می شود.  اساس ماده درمانی که در طول درمان تزریق می شود بستگی به علت ریزش مودارد.  از آنجایی که این ماده به طور کلی حاوی ویتامین ها ، مواد مغذی و سایر مواد سازگار با بافت است ، این درمان بدون داشتن عوارض جانبی یا واکنش های آلرژیک ایمن تلقی می شود.  بیمارانی که تحت این درمان قرار گرفته اند ، حداقل درد و ناراحتی را تجربه نمی کنند و مزوتراپی را یک راه حل آسان برای رهایی از مشکل مزمن طاسی می دانند.  یکی دیگر از مشکلات مو و پوست سر که با مزوتراپی قابل درمان است ، شوره سر است. تنها پس از مشاوره با متخصص پوست و تعیین علت بروز شوره سر و سپس در صورت توصیه پزشک به درمان ، ادامه دهید.

اگر بیش از چهار جلسه درمانی داشته باشید ، می توانید بیش از ۸۰ درصد از موفقیت و نتایج طولانی مدت انتظار داشته باشید.

 

مزوتراپی مو

برخی از بهترین داوطلبان مزوتراپی شامل مردان با:

لکه های طاس

مزوتراپی برای افرادی که یک یا چند لکه طاس قابل توجه در پوست سر خود دارند و یک موی سر کامل تر می خواهند ، انتخاب مناسبی است.

جای زخم پوست سر

اگر زخم های قابل توجهی در پوست سر شما وجود دارد که با یک مدل موی کوتاه تداخل دارد ، مزوتراپی می تواند آنها را به طور موثری پوشش دهد.

ریزش کامل مو

مردانی که اکثر موهای خود را از دست داده اند می توانند از مزوتراپی استفاده کنند.

 

مراقبت و نگهداری پس از مزوتراپی مو

این روش درمانی شگفت آور می تواند از نیاز به جراحی های کاشت مو و سایر گزینه های گران قیمت و دردناک جلوگیری کند.  اما برای بهترین و سریع ترین نتایج ، بیمار باید رژیم سالم خود را حفظ کند ، تناسب اندام و برنامه ورزشی منظم را دنبال کند.

می توانید موهای خود را بعد از ۲۴ ساعت با شامپوی معمول خود بشویید.

 

مراقبت های پس از مزوتراپی مو

هزینه مزوتراپی مو

هزینه به وضعیت پوست سر شما بستگی دارد.  اگر مو خیلی نازک باشد ممکن است به جلسات بیشتری نیاز داشته باشد.  اندازه منطقه درمان نیز هزینه درمان را تعیین می کند.

 

هزینه مزوتراپی مو

چگونه مزوتراپی می تواند جوانی و اعتماد به نفس شما را بازیابی کند؟

اگر به دنبال یک راه حل طولانی مدت برای ریزش مو با ظاهر طبیعی هستید ، با این گزینه پیوند با حداقل تهاجم ، نه تنها اعتماد به نفس خود را به دست آورید ، بلکه ظاهر خوب جوانی خود را نیز به دست می آورید.