لیپوساکشن صورت

لیپوساکشن صورت

لیپوساکشن صورت مناطقی از چربی اضافی از صورت و گردن را از بین می برد.

 توده های چربی درست مانند هر ناحیه دیگری از بدن می توانند روی صورت جمع شوند.  اگرچه کاهش وزن می تواند تا حدودی کمک کند ، بسیاری از بیماران متوجه می شوند که حجم اضافی آن باقی مانده است. هنگامی که این اتفاق می افتد ، یک روش لیپوساکشن ملایم و دقیق می تواند چربی های ناخواسته را از بین ببرد و ظاهری باریک و جذاب تر ایجاد کند.  برای انجام یک روش قابل اعتماد برای لیپوساکشن صورت بهتر است به دنبال یک پزشک با تجربه باشید.

 روش

 لیپوساکشن صورت به خودی خود یا همراه با عمل جراحی صورت یا سایر روش ها به یک روش زیبایی رایج تبدیل شده است.  این شامل از بین بردن بافت چربی ناخواسته با دستگاه است که باعث تقویت و بهبود شکل صورت مانند خط فک یا حتی استفاده از روش لیزر لیپولیز می شود.

عمل چه مدت طول می کشد؟

 تقریباً نیم ساعت تا یک ساعت.

 از چه نوع  بیهوشی در لیپوساکشن صورت استفاده می شود؟

 بسته به بیمار ، از آرام بخش داخل وریدی ، بی حسی موضعی یا عمومی استفاده می شود.

عوارض جانبی احتمالی در لیپوساکشن صورت چیست؟

 تورم ، درد و احساس سوزش موقتی معمولاً در مناطق کار شده تجربه می شود.  کاملاً قابل کنترل با درمان سرپایی است.

 خطرات

 عفونت ، عدم تقارن صورت ، تغییر رنگدانه ها و حساسیت در نواحی.

 چند روز طول می کشد تا بهبودی کامل ایجاد شود؟

 زمان بهبودی کامل بین بیست تا بیست و هشت روز است که در طی آن از بیمار خواسته می شود که یک پوشاک فشرده سازی بپوشد.

لیپوساکشن صورت چه نقص هایی را می تواند برطرف کند؟

 بسیاری از بیماران متوجه می شوند که صورت و گردن آخرین مناطقی است که پس از کاهش وزن لاغر می شود.  علاوه بر این ، این ویژگی ها به عنوان بخشی از فرآیند پیری طبیعی باعث تجمع چربی می شوند و این می تواند مسئله را تشدید کند.  خوشبختانه لیپوساکشن صورت روشی ایمن و مؤثر برای هدف قرار دادن نواحی روی صورت است که بیشتر مستعد ابتلا به توده های چربی سفت و سخت هستند ، از جمله موارد زیر:

قبل از لیپوساکشن صورت با پرشک های با تجربه توس مشورت خواهید داشت.  در طی آن جلسه ، او چربی های اضافه را که می خواهید به آن بپردازید با دقت ارزیابی کرده و در مورد اهداف خود برای این روش با شما صحبت خواهد کرد.  از آنجا ، وی در مورد گزینه های درمانی شما با شما صحبت خواهد کرد ، و شما را در مورد خطرات ، مزایا و نتایج مورد انتظار شما مشاوره می دهد. او همچنین اطمینان خواهد داد كه شما كاملاً برای مراحل قبل و بعد از عمل كه باید انجام دهید برای اطمینان از نتیجه مطلوب آماده هستید.

 در طی رویه شما چه انتظاری دارید؟

 عمل شما در مرکز جراحی دارای مجوز دولتی انجام می شود.  برای شروع ، پزشک برش ناچیزی در ناحیه چربی اضافه شما ایجاد می کند.  وی سپس یک کانال بسیار کوچک را از طریق آن وارد می کند ، لوله را با دقت و به جلو حرکت می دهد تا به آرامی چربی اضافه را برداشته و به ظاهری جدید و باریک دست یابد.

 در طول کل این روند ، می توانید اطمینان داشته باشید که پزشک شما با نهایت دقت عمل لیپوساکشن صورت شما را انجام می دهد.  از آنجا که صورت و گردن چربی زیادی برای شروع ندارند ، او برای جلوگیری از، از بین بردن حجم بیش از حد به طول زیادی از چربی می رود. 

لیپوساکشن صورت

 بازیابی شما

 بلافاصله پس از انجام عمل لیپوساکشن صورت ، می توانید انتظار داشته باشید که در ناحیه ای که چربی استخراج شده ، دچار برخی کبودی ، تورم و بی حسی شوید.  توجه به این نکته ضروری است که این یک واکنش شفا بخش کاملاً عادی است و باید این اثرات به مرور زمان برطرف شود. در طی مراحل بهبودی ، مهم است که از فعالیت های سخت جلوگیری کنید ، استراحت زیادی انجام دهید و از پوشیدن لباس فشرده سازی گردن جهت اطمینان از نتیجه مطلوب استفاده کنید.

 اگرچه انجام ورزش برای چند هفته توصیه نمی شود ، اما شما می توانید تا حد امکان قدم بزنید تا به بهبودی و گردش خون کمک کنید.  به طور کلی ، بیشتر بیماران ما در حدود یک هفته قادر به بازگشت به فعالیت های روزانه خود هستند. با این حال ، جراحان توس در دوره بهبودی با شما ارتباط مستقیمی برقرار می کند و بسته به پیشرفت شما ، راهنمایی های سفارشی را در مورد زمان بازگشت شما به سطح فعالیت های عادی شما ارائه می دهد.

هزینه عمل چقدر است؟

هزینه بسته به تعداد جلسات و مقدار چربی اضافه و طول عمل متفاوت است.

 امروز با کلینیک توس تماس بگیرید و اطلاعات بیشتری در مورد لیپوساکشن صورت کسب کنید.

source:www.allureesthetic.com, www.isaps.org