لیفت بینی چیست

لیفت بینی چیست

 نکته هایی که باید در مورد لیفت بینی بدانید:

در گذشته ، هنگامی که افراد در مورد زیباتر شدن بینی  صحبت می کردند، معمولاً به جراحی زیبایی بینی برای اصلاح و بازسازی بینی مراجعه می کردند.  خیلی اوقات ، جراحی زیبایی بینی از زمان طولانی مدت استراحت برخوردار است و خطرات جراحی را به همراه دارد.

به لطف پیشرفت فناوری پزشکی در سال های اخیر ، “اصلاح بینی” دیگر به معنای انجام یک عمل جراحی نیست.  لیفت نخ سی دقیقه ای بدون جراحی بینی ، تمام چیزی است که برای به دست آوردن بینی زیباتر و کوچک تر نیاز دارید.

قبل از اینکه متعهد شوید که یک لیفت بینی نخ غیر جراحی ایجاد کنید ، در اینجا سؤالاتی وجود دارد که احتمالاً می خواهید بدانید.

قبل از لیفت  از محصولات مراقبتی مانند محصول رفع موهای زائد و ژله نباید استفاده شود.

آزمایش خون معمولاً قبل از عمل جراحی نوک بینی انجام می شود.  پزشک با مشاهده این نتایج روند معاینه عمومی را آغاز می کند.  اگر بیمار در انجام بیهوشی مشکلی نداشته باشد ، می توان لیفت را انجام داد.

 

 لیفت بینی غیرجراحی چیست؟

لیفت نخ غیرجراحی بینی از نخ های قابل جذب ساخته شده که از پلی متیو اکسانون (PDO) استفاده می کند که ۱۰۰٪ سازگار با بدن انسان هستند.

بسیاری از آسیایی ها بینی هایی دارند که شکل معینی ندارد یا دارای قوس است.  درمان لیفت بینی بدون جراحی این مشکل را برطرف می کند.  نخ PDO به صورت افقی در پل بینی و به صورت عمودی در نوک بینی وارد می شود.  نخ ها به عنوان یک ساختار داربست عمل می کنند که به کانتور کردن و شکل

دادن بینی به حالت دلخواه کمک می کند. عمل لیفتینگ نوک بینی فقط به عنوان یک روش اصلاح کلی اعمال می شود که روی غضروف های نوک بینی اعمال می شود.

لیفت بینی چیست نتیجه چه مدت طول می کشد؟

نخ های تعبیه شده پس از شش تا هشت ماه پس از درمان کاملاً حل می شوند.  با این وجود ، بینی هشت تا دوازده ماه دیگر در حالت برداشته شده خود باقی خواهد ماند.

اگر درمان حدود نه تا دوازده ماه پس از درمان اولیه تکرار شود ، می توانید نتیجه طولانی مدت داشته باشید.  با تحریک منظم و تولید کلاژن در بینی ، برخی از لیفت ها دائمی دیده می شود. عدم تطابق ، عدم تعادل و مشکلات جزئی در ناحیه بینی بعد از لیفت در واقع از بین می روند.

 

 آیا انتخاب پزشک مهم است؟

انتخاب پزشک مناسب برای انجام درمان مهم است.

در مقایسه با درمان های پرکننده پوستی ، یک لیفت نخ غیر جراحی ساده تر است.  با این حال ، هنوز هم برخی از عوامل وجود دارد که مشخص می کند که شما کدام پزشک و کدام کلینیک را انتخاب کنید .

 

 موارد زیر را همیشه از پزشک دریابید:

درخواست کنید برخی از تصاویر قبل و بعد از لیفت افراد قبلی خود را مشاهده کنید ، بنابراین شما می توانید سنجش بهتری از

نتیجه مورد انتظار داشته باشید.

بسیاری از پزشکان از نخ های کوتاه و صاف استفاده می کنند که به دلیل نازک بودن و صاف بودن آن ها نتایج بسیار ضعیفی می دهد.  نخ های ضخیم تر با لنگرها (معروف به قلاب) برای بلند کردن موثر ضروری است.

یک پزشک باتجربه که موارد بسیاری از لیفت بینی را بدون جراحی انجام داده است نیز می تواند نتیجه بسیار خوبی را تضمین کند.

 

کدام بیمار نیاز به جراحی نوک بینی دارد؟

این عمل با در نظر گرفتن خواسته های بیماران کاملاً انجام می شود.  در بعضی از بیماران نوک بینی ممکن است صاف یا گسترده باشد.  همچنین این یک واقعیت است که افرادی که دارای نوک بینی  بزرگ هستند ،لیفت نوک بینی را اعمال می کنند. نوک بینی مستقیماً روی ظاهر صورت تأثیر می گذارد.

 

 آیا بعد از درمان خطر نابینایی وجود دارد؟

 عمل لیفت بینی با وارد کردن یک کانول بلانت انجام می شود تا به ارتفاع و طرح ریزی مطلوب برسید.  خطر نابینایی ناشی از لیفت نخ غیر جراحی وجود ندارد.

در مورد پرکننده بینی نیز همین حرف را نمی توان گفت.  پرکننده های پوستی سال هاست که توسط پزشکان برای تقویت بینی استفاده می شود.

بعد از لیفت بینی

در صورت وجود هرگونه مداخله در بینی ، از بروشورهای سیلیکون استفاده می شود.  استفاده از بافر پس از ترجیح این برنامه ضروری نیست.  ناحیه بینی چند روز توسط سیم گچ یا باند منفرد محافظت می شود.  استفاده از بانداژ فقط در صورت برداشته شدن نوک بینی کافی است.

بیماران در همان روز بعد از عمل ترخیص می شوند.  علاوه بر این ، در طی ۱-۲ روز اول بعد از عمل ، باندهای مخصوص استفاده شده در بینی نباید خیس شوند.  بیمارانی که دوش می گیرند باید به این وضعیت توجه کنند.  در پایان روز هفتم ، بندهای روی بینی برداشته می شود.

از آنجا که جراح ساختار بینی شما را معاینه می کند ، به شما می گوید که چگونه ماساژ  بینی را انجام دهید.  بعد از هفته سوم ، شکل داده شده به نوک بینی احساس می شود.

source: radium-aesthetics.com, www.milanoklinik.com