لاغری موضعی با دستگاه کویتیشن

 درمان با دستگاه کویتیشن برای از بین بردن چربی و سموم از طریق نفوذ فرکانس ها به بافت چربی انجام می شود.  سه روز بدن نیاز دارد تا چربی ها و سموم پس از درمان را به درستی از بین ببرد. برای بیشتر افراد حداقل بین شش تا ده درمان با کویتیشن را برای بهترین نتیجه توصیه می شود.

 برای اینکه بدن شما به خوبی در مورد کویتیشن واکنش نشان دهد ، بهتر است قبل و بعد از درمان 1.5 لیتر آب بنوشید. این به شما امکان می دهد چربی های بدن سریع تر از بین بروند ، به طوری که تأثیر درمان کاهش وزن از طریق کویتیشن بهتر خواهد شد.

بسیاری از افراد چاق به دلیل از دست دادن وزن ، علائم کششی زیادی تولید می کنند.  اولتراسونیک کویتیشن فقط برای لاغری بدن مفید است ، اما پوست را محکم نمی کند. بنابراین ما معمولاً از کویتیشن با فرکانس رادیویی استفاده می کنیم ، فرکانس رادیویی برای جوانسازی پوست اعمال می شود ، فرکانس رادیویی به طور موثری باعث بهبود علائم کشش می شود.لاغری موضعی با دستگاه کویتیشن

بدن ما اغلب چربی را در مناطق مختلف ذخیره می کند که بعضی اوقات می تواند برخی از مشکلات را ایجاد کند.  این نه تنها می تواند ناخوشایند باشد ، بلکه گاهی اوقات می تواند برخی از مشکلات بهداشتی را نیز موجب شود ، مانند عدم گردش خون.  خوشبختانه ، راهی وجود دارد که می توانید بدون نیاز به انجام عمل جراحی ، به رفع طبیعی چربی بدن کمک کنید. این همه به دلیل فناوری فوق العاده ای است که دستگاه های کویتیشن ایجاد کرده است.

 این دستگاه برای چه مواردی استفاده می شود؟

 از دستگاه کویتیشن برای لیپوساکشن آسان بدن به شما کمک می کند تا نواحی اطراف بدن را محکم نگه داشته و هرگونه علامت موجود در آن و سلول های چربی موجود در بدن را کاهش دهد.  این امر به کاهش نیاز شما به جراحی برای از بین بردن چربی های پرهزینه کمک می کند.

 کویتیشن چگونه کار می کند؟

 این دستگاه به روشی جالب کار می کند.  از امواج نور و صدا با فرکانس پایین برای گرم کردن چربی های ذخیره شده در بدن استفاده می کند تا آن را تشویق به حرکت و لرزش در اطراف و حل ان ها کند.  این دستگاه معمولاً با یک دستگاه جعبه بزرگ همراه است که به ریموت وصل می شود. شما می توانید بسته به تنظیمات مختلف خود این دستگاه را به تنظیمات مختلف تبدیل کنید و سپس از راه دور در مکان هایی که می خواهید از دستگاه کویتیشن استفاده کنید ، نتیجه بگیرد.

 این ریموت دارای پرتوهای نوری است که سلول های چربی را از بین می برد و پوست را در جایی که درمعرض آن قرار دارد ترمیم می کند.  این دستگاه در کنار سیستم لنفاوی شما کار می کند که به محض اینکه دستگاه کویتیشن سلول های چربی را در امتداد خود قرار داد ، آنها را جذب و از بین می برد.  در حالت ایده آل ، برای کمک به سر خوردن از ریموت از راه دور در کنار آن ، باید از کرم روی پوست خود استفاده کنید. می توانید انواع مختلفی از کرم ها را که می توانید برای کمک به این امر استفاده کنید پیدا کنید.

مزایای استفاده از کویتیشن

 مقرون به صرفه است

 دستگاه های کویتیشن بسیار مقرون به صرفه هستند و اغلب کارهایی را نیز انجام می دهند که عمل جراحی نیز انجام می دهد.

 بدون درد است

دستگاه های کویتیشن بدون درد هستند و حتی گاهی اوقات احساس ماساژ تسکین دهنده به بدن می دهند.

 یکی از بهترین مزایای این محصولات این است که علم ثابت می کند که واقعا کار می کند.  با استفاده از چراغ های کم فرکانس و امواج صوتی نشان داده شده است که به کاهش چربی و چین و چروک در مناطق خواسته شده کمک می کند و به دلیل این که ماشین های کویتیشن از این فناوری قوی استفاده می کنند.  به همین دلیل ، می توانید اطمینان حاصل کنید که نتایج را فوراً مشاهده می کنید.

.مطمئن شوید که کاندیدای مناسب هستید

 بهترین راه برای دانستن اینکه کاندیدای کویتیشن هستید ، رزرو وقت ملاقات است.

تعهد به فرآیند

 کاهش وزن با کویتیشن چربی به سادگی وارد شدن به مطب و انجام مراحل نیست.  شما باید متعهد باشید که طرف معامله خود را حفظ کنید و تمامی جلسات مورد نیاز را بروید تا بتوانید نتایج خوبی کسب کنید.

یک کلینیک عالی پیدا کنید

برای دیدار با کارمندان و دریافت پاسخ سوالات خود ، مشاوره رزرو کنید. 

 برای طولانی تر شدن نتایج خود ، به یک رژیم غذایی عالی و ورزش منظم نیاز خواهید داشت.  اگر میزان کالری دریافتی شما از نیاز بدنتان برای چربی سوزی بیشتر شود ، چربی ها برمی گردند.

 کلینیک ما مناطقی را که می خواهید از دستگاه کویتیشن، برای از بین بردن چربی استفاده کنید هدف قرار خواهد داد.  از آنجا که این یک روش غیر تهاجمی است ، هیچ زمان ریکاوری وجود ندارد. شما می توانید بلافاصله به کار و فعالیت های عادی برگردید.

source:betteroff.com, www.mychway.com, abeautyhealthy.com