عوارض و مزایای لیفت گردن

 خطرات مربوط به جراحی لیفت گردن ممکن است شامل موارد زیر باشد:

 خونریزی زیر پوست (هماتوم)

 واکنش به بیهوشی

 زخم ضخیم

 لخته شدن خون

عفونت

 ریزش پوست

زخم های باز

تورم طولانی مدت

 بی نظمی و تغییر رنگ پوست

ریزش موی موقت یا دائمی در طول برش ها

 عدم تقارن صورت

 آسیب نادر عصبی که می تواند باعث ضعف لب تحتانی شود

تهوع یا سایر تغییرات احساس پوستی

 درد مداوم

 بهبود زخم

ممکن است بخیه ها به طور خود به خود در سطح پوست قرار بگیرند ، قابل مشاهده شوند یا باعث تحریک شوند و نیاز به برداشتن دارند

 خطر نادر از ترومبوز وریدی عمیق با عواقب قلبی یا ریوی

یکی دیگر از خطرهای احتمالی عمل جراحی لیفت گردن این است که شما ممکن است از نتایج خود راضی نباشید.  در این شرایط ممکن است یک عمل جراحی دیگری نیاز باشد.

 پزشک ممکن است از شما بخواهد چند روز قبل از عمل ، از مصرف آسپرین یا سایر داروهای رقیق کننده خون جلوگیری کنید.

 اقدامات احتیاطی دیگر

 از آنجا که استعمال دخانیات باعث ایجاد چین و چروک پوست می شود ، پزشک توصیه می کند قبل از لیفت گردن ، از کشیدن سیگار خودداری کنید. 

 بعد از لیفت گردن احتمالاً تورم و کبودی وجود دارد.

 تصمیم به انجام لیفت گردن بسیار شخصی است.  شما باید تصمیم بگیرید که آیا این مزایا به اهداف شما می رسد یا خیر ، خطرات و عوارض احتمالی لیفت گردن قابل قبول است.

 از شما خواسته می شود تا فرم های رضایت را امضا کنید تا از درک کامل روش و هرگونه خطرات و عوارض احتمالی اطمینان حاصل کنید.

 این خطرات و سایر موارد قبل از رضایت شما کاملاً مورد بحث قرار خواهد گرفت.  مهم است که تمام سؤالات خود را مستقیماً با جراح پلاستیک خود مطرح کنید.

ممکن است احساس سفتی یا سوزن شدن و احساسات مختلف از جمله سوزاندن یا کشیدن داشته باشید.  شما همچنین بی حسی را تجربه خواهید کرد. اینها در چند هفته اول بعد از عمل طبیعی است و نباید باعث نگرانی شود.

 مانند هر عمل جراحی ، عفونت ممکن است.  دمای بدن خود را بگیرید. در اولین نشانه تب با پزشک خود تماس بگیرید.  اگر ترشحات غیرمعمول مانند چرک از محل عمل دارید ، سریعاً با پزشک خود تماس بگیرید.

مزایای عمل جراحی لیفت گردن 

 طیف وسیعی از مزایای مختلف در ارتباط با عمل جراحی موفقیت آمیز لیفت گردن وجود دارد که توسط یک جراح اختصاصی و با تجربه انجام می شود.  جراحی لیفت گردن همچنین به عنوان لیفت صورت شناخته می شود. این روش زیبایی شما را از پیری دور نمی کند ، اما می تواند جوان تر به نظر برسد.

 این باعث کاهش ظاهر پوسته پوسته شده و احساس کاهش وزن می دهد.

رسوبات اضافی چربی را در زیر چانه از بین می برد

 پوست را سفت و محکم می کند

 چربی و پوست اصافی را در امتداد خط فک یا صورت پایین از بین می برد

 ماهیچه ها را در گردن سفت می کند

 برای ارائه امنیت و مراقبت بهینه ،تیم پزشکی ماهر ما کلیه اقدامات جراحی زیبایی را در یک اتاق عمل مجهز انجام می دهند.

 زخم های قابل توجه را به حداقل می رسانیم.

 جراحان ما برای پنهان کردن جای زخم های جراحی برش هایی را در زیر چانه و اطراف گوش ایجاد می کنند.

 آنچه را که رژیم و ورزش نمی تواند انجام دهد به دست می آورد.  متأسفانه ، در حالی که رژیم و ورزش برای تغییر برخی از نواحی بدن ضروری هستند ، اما تأثیر کمی بر گردن دارند. لیفت گردن تنها راه بهبود این جنبه از ظاهر شماست.

 دوره بهبودی کوتاه.  در بیشتر موارد ، بهبودی ساده است و بیماران می توانند انتظار داشته باشند طی یک هفته از عمل جراحی خود به فعالیت های معمول خود بازگردند.

 اعتماد به نفس و عزت نفس بهبود یافته است.  اگر از ظاهر خود خوشحال باشید ، اعتماد به نفس و عزت نفس شما بالا می رود.  اگر ظاهر گردن شما رو به پیری می رود ، لیفت گردن می تواند موارد را برطرف کند و به شما کمک می کند یک بار دیگر احساس جذابیت کنید.

 اگر پوست گردن شما خیلی سریع تر از آنچه دوست دارید سن شما را زیاد می کند ، جراحی لیفت گردن می تواند پاسخی باشد که به دنبال آن هستید. 

 برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این روش یا برنامه ریزی مشاوره با جراح باتجربه و دارای مجوز در هیئت مدیره ، لطفاً امروز با دفتر ما تماس بگیرید تا با تیم باهوش و آگاه ما صحبت کنید.

source:www.drjasonpotter.com, www.plasticsurgery.org