سوالات مهم درباره کرایولیپولیز

سوالات مهم درباره کرایولیپولیز

کرایولیپولیز چیست؟

 کرایولیپولیز ، از دمای سرما برای تجزیه سلول های چربی استفاده می کند.  سلول های چربی بر خلاف سایر انواع سلول ها به ویژه در برابر اثرات سرما حساس هستند.  در حالی که سلول های چربی منجمد می شوند ، پوست و سایر ساختارها از آسیب در امان نیستند.

 این یکی از محبوب ترین روش های کاهش چربی غیر جراحی است که در سراسر جهان انجام می شود.

سوالات مهم درباره کرایولیپولیز دلایلی که بیماران می خواهند کرایولیپولیز انجام دهند:

 بیمارانی که مایل به کاهش برآمدگی موضعی چربی هستند که علی رغم رژیم و ورزش همچنان ادامه دارد ممکن است علاقه مند به انجام کرایولیپولیز باشند.

 چه کسی کاندیدا برای انجام کرایولیپولیز نیستند؟

 بیمارانی که بسیار چاق هستند نباید کرایولیپولیز انجام دهند زیرا تاثیر انچنانی نخواهند دید.  ممکن است بیماران با پوست شل یا ضعیف کاندیداهای مناسبی برای این عمل نباشند.

 کرایولیپولیز چه می کند؟

 هدف کرایولیپولیز کاهش حجم چربی در یک برآمدگی چربی است.  برخی از بیماران ممکن است بیش از یک منطقه را تحت درمان قرار دهند یا درمان یک منطقه را بیش از یک بار انتخاب کنند.

 آیا کرایولیپولیز نیاز به بیهوشی دارد؟

 این روش بدون بیهوشی انجام می شود.

سوالات مهم درباره کرایولیپولیز

 خطرات کرایولیپولیز چیست؟

 میزان عوارض پایین است و میزان رضایتمندی بالا است.  خطر بی نظمی سطحی و عدم تقارن وجود دارد. ممکن است بیماران نتیجه ای را که برای آنها آرزو شده است ، به دست نیاورند.  به ندرت ، در کمتر از یک درصد ، بیماران ممکن است دچار چربی خون شوند ، که این یک افزایش غیرمنتظره در تعداد سلول های چربی است.  این میزان در مردان سه برابر بیشتر از زنان است. پس از مدتی برطرف خواهد شد.

 بازیابی از کریولیپولیز

 محدودیت فعالیتی وجود ندارد.  بیماران گاهی احساس درد می کنند ، مثل اینکه کار کرده اند.  بندرت بیماران درد دارند. در صورت بروز این مشکل ، بیمار باید با جراح پلاستیک ، که ممکن است برای چند روز دارو تجویز کند ، تماس بگیرد.

 نتایج کرایولیپولیز چیست؟

 سلول های چربی آسیب دیده به تدریج در طی ۴ تا ۶ ماه توسط بدن از بین می روند.  در این مدت برآمدگی چربی کاهش می یابد ، به طور متوسط ​​چربی حدود ۲۰ درصد کاهش می یابد.

آیا کرایولیپولیز کار می کند؟

 کاملاً.  با توجه به شرایط شخصی متفاوت و در نظر گرفتن این واقعیت که همه نسبت به درمان متفاوت واکنش نشان می دهند ، نتایج در افراد متفاوت است.  ما کلیه مراجعان خود را ترغیب می کنیم قبل از عمل ، در مورد کرایولیپولیز تحقیق کنند. تحقیقات قابل توجهی وجود دارد که اثربخشی روش را اثبات می کند.

 قیمت آن چند است؟

 هزینه عمل به نیاز بیماران بستگی دارد.  ما به بیماران خود توصیه می كنیم كه وقت مشاوره تهیه كنند و در آنجا در مورد اندازه مناطقی كه دوست دارید تحت درمان قرار گیرند صحبت كنیم.  مطمئن باشید که کلینیک توس در تلاش است تا روش کرایولیپولیز را با نرخ قابل توجهی مقرون به صرفه تر ارائه دهد.

 چگونه کرایولیپولیز کار می کند؟

 از نظر اصولی ، کرایولیپولیز باعث از بین رفتن سلول های چربی می شود.  افزایش التهاب تعدادی از سلول های ایمنی بدن را در ناحیه انجماد جذب می کند و منجر به مرگ سلول های چربی می شود.  این پدیده پس از چند هفته باعث لاغری تدریجی منطقه مورد نظر می شود .

 سلول های چربی به کجا می روند؟

 به عبارت ساده ، بدن شما آنها را هضم می کند.  درست مانند هر منبع انرژی ، آنها از طریق سیستم لنفاوی پاک می شوند.

 آیا می توانم وزن را دوباره برگردانم؟

 بدن ما حاوی تعداد محدودی از سلول های چربی است ، بنابراین سلول ها تولید مثل نخواهند کرد.  به عبارت دیگر ، هنگامی که سلول های چربی بدن را از طریق سیستم لنفاوی خارج می کنند ، نمی توانند برگردند.  با این حال ، کالری زیاد فرد می تواند سلول های چربی باقی مانده را برای جبران و افزایش اندازه سوق دهد. بنابراین حفظ سبک زندگی سالم پس از درمان بسیار مهم است.

سوالات مهم درباره کرایولیپولیز

چند جلسه نیاز دارم؟

 طول مراحل بسته به منطقه مورد نظر و تعداد مناطق تحت درمان متفاوت است.  کلینیک توس نمی تواند نتایج خاص را تضمین کند ، اما به طور متوسط ​​هر جلسه می تواند منجر به کاهش ۲۰٪ چربی شود.

 پزشکان متخصص ما برای کمک به شما در دستیابی به بهترین نتیجه ها ، به شما کمک می کنند .

 آیا این کار روی پوست و چربی شل موثر خواهد بود؟

 متأسفانه ، کرایولیپولیز برای سفت کردن پوست شل یا کشیده طراحی نشده است.  این ممکن است نیاز به رویکردهای تهاجمی تر مانند لیپکتومی ها یا درمان های غیر تهاجمی و سفت شدن پوست داشته باشد.  اما اگر هنوز مطمئن نیستید روش ما را ببینید ، و ما تعیین خواهیم کرد که آیا روش ما مناسب است یا خیر.

 آیا درمانی برای چاقی است یا سلولیت؟

 کرایولیپولیز جایگزینی برای روش های کانتورینگ بدن نیست و همچنین درمانی برای سلولیت نیست.  درعوض ، از آن برای هدف قرار دادن مناطق پر چربی استفاده می شود.  

 آیا کرایولیپولیز محدودیت سنی وجود دارد؟

 بیماران باید بزرگ تر از ۱۸ سال باشند.

برای اطلاعات بیشتر با کلینیک توس تماس بگیرید.

source:vivoclinic.com, www.plasticsurgery.org