سوالات متداول در مورد پلاسما جت

لیفت با پلاسما جت چیست؟

 پلاسما جت یک وسیله پزشکی کنترل شده است که برای انواع درمان های پوستی مورد استفاده قرار می گیرد و به از بین بردن جای زخم ، خال و علائم کششی و همچنین سفت شدن و بلند کردن پوست کمک می کند. به ویژه در بالا بردن افتادگی پلک های فوقانی مؤثر است .پوست اطراف چشم بسیار نازک است و سریع تر از بقیه صورت خاصیت ارتجاعی را از دست می دهد.

پلاسما جت

 در کدام مناطق می توان از درمان پلاسما جت استفاده کرد؟

 از پلاسما جت می توان در هر قسمت از پوست استفاده کرد ، اما بخش فوق العاده این است که می توان با خیال راحت از آن در ناحیه اطراف چشم استفاده کرد ، به خصوص پلک فوقانی افتاده و سطح زیر چشم .

درمان پلاسما جت چگونه انجام می شود؟

 پس ازاستفاده از بی حسی موضعی به محل تحت درمان ، دستگاه اعمال می شود.

 بیمارجرقه ایجاد شده گرما را تجربه می کند ، اما بسیار قابل تحمل است.

 این جرقه یا قوس پلاسما پاسخی را در پوست ایجاد می کند و منجر به تولید کلاژن و اثر جوان سازی و بلند کردن متعاقب آن می شود. در نتیجه ولتاژ الکتریکی ، آبشاری از فرآیندهای فیزیولوژیکی رخ می دهد که منجر به سفت شدن غشای سلولی می شود.  هنگامی که اکثر سلول های منطقه درمان سفت شوند ، با چشم غیر مسلح فوراً قابل مشاهده است. مانند پاک کردن چین و چروک جلوی چشمان شماست.

 مزایای این روش درمانی چیست؟

 سفت شدن پوست و بهبود بافت ، بزرگ ترین فواید آن است ، اما نکته شگفت انگیز با قلم پلاسمائی ، درمان ایمن و مؤثر ضایعات پوستی ، خال ، فیبروما و رنگدانه ها و موارد دیگر است.

 معمولاً یک یا دو جلسه لازم است. پوست بیشترافراد پس از یک جلسه به طور مؤثر پاسخ خواهد داد و می توانند بلافاصله اثر را ببینند.

 شما می توانید انتظار داشته باشید در مدت زمان بسیار کوتاهی جوان تر و شاداب تر به نظر برسید ، اما هنوز هم با گذشت زمان پوست شما با ساختن کلاژن بیشتر و افزایش الاستین بیشتر واکنش نشان می دهد و نتایج در طی 3 ماه ادامه می یابد.

پلاسما جت

 چگونه افراد تأثیرات درمان پلاسما جت را به حداکثر می رسانند؟

 اگرچه ممکن است پوسته پوسته شدن ، تغییر رنگ بلافاصله پس از درمان از بین برود ، اما توصیه می کنیم 2-3 روز دیگر در معرض خطر قرار نگیرد.  برای به حداکثر رساندن تأثیرات پلاسما جت ، به شما توصیه می کنیم مراحل مراقبت زیر را انجام دهید:

 تا صبح روز بعد از استفاده از هرگونه مواد آرایشی خودداری کنید.  سپس فقط 3-5 روز اول پماد توصیه شده توسط پزشک خود را اعمال کنید.

 به مدت حداقل دو هفته از تمام منابع مستقیم گرما یعنی خورشید ، اشعه ماوراء بنفش ، سونا و غیره خودداری کنید.

 بیشتر مراقب باشید که پوسته پوسته شدن / تغییر رنگ را برای 3-5 روز اول از بین نبرید.  از 2 هفته اول پس از درمان باید از لایه برداری پوست جلوگیری کرد.

 قرص های ضد هیستامین چشم را به مدت 2-3 روز مصرف کنید.

 پزشک درمورد کرم ها و سرم های مورد استفاده در دوره بهبودی را به شما توصیه خواهد کرد.

بعد از درمان جت پلاسما چه می توان انتظار داشت؟

 تورم تقریباً دو تا چهار روز پس از درمان که می تواند به اندازه کافی قابل توجه باشد وجود دارد. پوسته پوسته شدن / تغییر رنگ ممکن است برای 3-5 روز وجود داشته باشد.  این می تواند توسط آرایش توصیه شده پس از 24 ساعت پوشانده شود.

 بعد از آن حداقل ناراحتی وجود دارد ، اما قابل توجه نیست.  شبیه به آفتاب سوختگی خفیف است

 انقباض پوست 1-6 هفته پس از درمان طول می کشد و با گذشت زمان ، شاهد سفت شدن و بهبود پوست خواهید بود.

 قبل از تعیین وقت برای این روش ، مشاوره حضوری داشته باشند.  در طول مشاوره ، شما مسائل مربوط به خود را تجزیه و تحلیل می کنید ، صورت را بررسی کرده و طیف گزینه های درمانی موجود را مورد بحث قرار می دهید.  مشاوره کامل پزشکی باید همراه با رضایت آگاهانه انجام شود.

پلاسما جت

 چه کسی نباید درمان های پلاسما جت را داشته باشد؟

بیماران دارای صرع

افراد بارداری

 ضربان سازها

 بیماران با کاشت فلز (ایمپلنت دندان، تعویض مفصل ، ایمپلنت ارتوپدی ، در منطقه مورد معالجه.)

تأثیر درمان چه مدت ادامه خواهد داشت؟

درمان پلاسما جت انقباض فوری و کوتاه شدن فیبرهای پوستی را تحریک می کند و این روند در 2-4 هفته اول تا 3 ماه ادامه می یابد.  تأثیر درمان منوط به تعداد معالجات است ، اما به طور معمول ممکن است بین 2-5 سال به طول می انجامد.

پوست شما همچنان به عنوان بخشی از روند پیری شل می شود.  توصیه می کنیم بسته به روند پیری ، 1 تا 3 درمان بعد از عمل اولیه را تکرار کنید که در هر فرد متفاوت است.

source:jettmedical.ie