سوالات متداول در مورد لیفت پیشانی

 برخی از بارزترین علائم پیری صورت در زنان و مردان ، چین و چروک های زیاد و چین خوردگی هایی است که در پیشانی ظاهر می شود.  با گذشت زمان ، خاصیت ارتجاعی طبیعی پوست کاهش می یابد ، و گرانش می تواند باعث چین پیشانی و افتادگی ناحیه پیشانی و ابرو شود و ظاهری پیرایجاد کند و به توسعه خطوط عمیق افقی کمک کند.  یكی از متداول ترین روش های پرداختن به این موارد ، لیفت پیشانی است. در اینجا پاسخ به برخی از سوالات متداول در مورد این روش جراحی پلاستیک بسیار مؤثر ارائه شده است.

 

چه علائمی از پیری صورت می تواند نشانه نیاز به لیفت باشد؟

 لیفت پیشانی به طور خاص برای پرداختن به خطوط چین و چروک که به صورت افقی در سراسر پیشانی ایجاد می شود ، طراحی شده است و همچنین ممکن است به حداقل رساندن ظاهر خطوط اخم ، چین های عمودی که می تواند در پل بینی ، بین چشم ها ایجاد شود ، کمک کند.  بالا بردن سطح زیر ابرو می تواند به کاهش ظاهری سنگین بر پیشانی اثر بگذارد ، چشم ها را نمایان تر کند و ظاهری جوانتر و آرام تر به کلیه صورت ببخشد.

 آیا کاندید خوبی برای لیفت پیشانی هستم؟

 کاندیداهای خوب برای لیفت پیشانی ، بیمارانی هستند که از نظر جسمی سالم هستند ، سیگار نمی کشند و چشم انداز مثبت و انتظارات واقع بینانه ای دارند. بیمارانی که از خطوط اخم بین ابرو ها ناراحت هستند و باعث می شوند “خیلی جدی” به نظر برسند یا خسته شدن چشم که می تواند باعث خستگی یا افسردگی آنها شود ، عموماً افرادی هستند که با روش لیفت پیشانی بهترین خدمات را خواهند گرفت.

 آیا لیفت پیشانی در رابطه با سایر روش های جراحی پلاستیک قابل انجام است؟

 بسیاری از بیماران برای کاهش هزینه های کلی و به حداقل رساندن زمان بهبودی خود ، ترکیبی از روش های جراحی پلاستیک صورت را انتخاب می کنند.  نتایج لیفت پیشانی اغلب با بلفاروپلاستی یا عمل جراحی پلک تکمیل می شود که باعث تخریب چربی های اضافی پوست و از بین رفتن چربی از پلک های فوقانی و یا تحتانی می شود و ظاهری تازه به چشم می بخشد.

 چه مدت نتایج حاصل از لیفت پیشانی به طول می انجامد؟

 روش های جوان سازی صورت مانند لیفت پیشانی می تواند به طور موثری ، بسیاری از تأثیراتی که زمان و گرانش می تواند بر روی صورت داشته باشد پاک می کند.  با این حال ، آنها روند پیری را به طور کامل متوقف نمی کنند و با گذشت زمان ، چین و چروک های ابرو و پیشانی سرانجام می توانند برگردند. روش های نگهدارنده با حداقل تهاجمی ، مانند روش تزریق بوتاکس ، می توانند به تأخیر بیشتر ظاهر خطوط و چین و چروک کمک کرده و به حفظ نتایج برجستگی پیشانی کمک کنند.

 جای زخم بعد از لیفت پیشانی چقدر گسترده است؟

 در بیشتر موارد ، تکنیک های پیشرفته جراحی امکان انجام عمل لیفت پیشانی را با تنها برش های ریز و تقریباً نامرئی پنهان در خط مو ممکن می سازند.  این رویکرد باعث می شود تا فقط با استفاده از یک لوله نازک مجهز به دوربین و ابزار مخصوص ، از زخم های ناخوشایند جلوگیری شود و باعث کاهش چشمگیر زمان بهبودی شود.  حتی اگر عمل جراحی به روش سنتی تکمیل شود ، جراحان پلاستیک باتجربه و معتبر ما می توانند از تکنیک های مختلفی استفاده کنند تا جای زخم به حداقل برسد.

 هر بیمار منحصر به فرد است و هر چهره در سنین مختلف متفاوت است و ما تجربه و نوآوری را برای کمک به هر بیمار در رسیدن به اهداف زیبایی شناسی فردی خود ترکیب می کنیم.

لیفت پیشانی آندوسکوپی چگونه انجام می شود؟

 اگرچه روشی بسیار ساده است ، اما همیشه باید در اتاق عمل انجام شود.  نیازی به تراشیدن یا بریدن هیچ بخشی از موها نیست. برش ها حداقل هستند و به لطف تکنیک آندوسکوپی ، این روش بسیار دقیق است.  عمل جراحی آندوسکوپی می تواند بین ابروها ، چین و چروک ها را اصلاح کند ، پوست اضافی را از بین ببرد و ابروها را بالا ببرد. این جراحی می تواند به تنهایی یا همراه با جراحی پلک (بلفاروپلاستی) یا لیفت صورت انجام شود.  این یک عمل سرپایی است ، تحت بی حسی موضعی و آرام بخش خفیف ، با نتایج دیدنی و بسیار طبیعی.

 انجام لیفت پیشانی آندوسکوپی در چه سنی توصیه می شود ؟

 ما در نظر داریم که سن استاندارد برای انجام این نوع روش ها وجود ندارد ، بلکه مشکلاتی است که نیاز به راه حل دارد.  با این حال ، میانگین سنی که در آن لیفت پیشانی انجام می شود از سن 40 سالگی است. باید در نظر داشت که شرایط ژنتیکی خاصی ، نوسانات وزنی ، کیفیت پوست ، پرخاشگری خارجی و محیطی وجود دارد که بدون توجه به سن فرد ، مشکلاتی را ایجاد می کند که به راه حل نیاز دارند.  در کلینیک توس ما از اصلاحات کوچک به موقع پشتیبانی می کنیم ، که به نتایج طبیعی تر و ظاهر جوان تر تبدیل می شود ، با رویه های ساده تر و مؤثرتر.

 نتایج عمل لیفت پیشانی اندوسکوپی چه مدت طول می کشد؟

 لیفت اندوسکوپی پیشانی یکی از روش هایی است که به طبیعی ترین و رضایت بخش ترین نتایج دست می یابد.  ماندگاری این نتایج به ترکیبی از عوامل مختلفی مانند ریتم پیری و سیگار کشیدن ، قرار گرفتن در معرض آفتاب ، آلودگی وارگانیسم ما و … بستگی دارد.  با این حال ، با توجه به تجربه در کلینیک توس می تواند به طور متوسط ​​از 7 تا 15 سال ماندگاری داشته باشد.

 آیا بعد از لیفت آندوسکوپی پیشانی احساس درد می کنم؟

 خوشبختانه در کلینیک توس تجربیات گسترده ای با این نوع مداخلات با حداقل تهاجمی داریم. این یک عمل ساده و ملایم با یک دوره کوتاه مدت نقاهت بعد از عمل و تقریباً بدون ناراحتی ، که کاملاً توسط مسکن ها در طی 3 تا 5 روز اول کنترل می شود.

 پس از انجام عمل لیفت پیشانی آندوسکوپی ، چه موقع می توانم فعالیت های روزانه خود را دوباره شروع کنم؟

 اگرچه این یک روش ساده است ، ممکن است مقداری تورم و کبودی در ناحیه تحت عمل ، پلک ها و بینی ظاهر شود.  پس از ناپدید شدن این علائم ، معمولاً طی 5 تا 7 روز ، می توانید فعالیت های روزمره و تعامل اجتماعی خود را آغاز کنید.

 چه مدت عمل بالابر اندوسکوپی طول می کشد؟

 زمان جراحی متفاوت است اگر فقط لیفت جلو آندوسکوپی را انجام دهیم یا آن را با سایر روش ها مانند بلفاروپلاستی یا لیفت صورت ترکیب کنیم ، زمان متوسط ​​مداخله بین یک تا دو ساعت متغیر است.  بعد از مداخله مدتی در منطقه ریکاوری کلینیک توس خواهید ماند و سپس قادر خواهید بود به خانه خود بازگردید.

  آیا استراحت و داشتن یک رژیم غذایی خاص بعد از لیفت پیشانی آندوسکوپی لازم است؟

 استراحت مطلق ضروری نیست ، اگرچه ما 3 روز اول استراحت نسبی را توصیه می کنیم  و هچنین توصیه می شود که بر روی کمر بخوابید ، با احتیاط از قسمت بالایی بدن و صورت برای کاهش التهاب استفاده کنید. بهتر است از خوردن غذا های سفت که نیاز به جویدن دارد پرهیز شود.

 اگر تورم و کبودی بعد از عمل ظاهر شود ، چه کاری می توانم انجام دهم؟

 اگر تورم و کبودی های کوچک بعد از برداشتن قسمت جلو آندوسکوپی ظاهر می شود ، ما بعضی از جلسات تخلیه لنفاوی دستی را توصیه می کنیم که روند بهبود را تسریع می کنند و مهم تر از همه ، خود را در معرض آفتاب قرار ندهید تا زمانی که کبودی ها از بین بروند.

 آیا بعد از عمل قادر به شستن موهایم خواهم بود؟

 شما می توانید در روز سوم عمل ، موهای خود را با شامپو ضد عفونی کننده بشویید و تا 3 هفته بعد از عمل ، از رنگ و صاف کردن مو پرهیز کنید.

source:www.clinicasanza.com, www.atlplastic.com