سوالات متداول در مورد انتقال چربی

انتقال چربی بدن چیست؟

 انتقال چربی یا پیوند چربی شامل استفاده از روش های لیپوساکشن برای از بین بردن و برداشت سلول های چربی از یک یا چند قسمت بدن و انتقال یا تزریق آن به ناحیه ای از بدن است که نیاز به تقویت دارد.

 انتقال چربی مزایای دوگانه ای دارد: لاغر کردن و زیبا سازی منطقه اهدا کننده و تقویت منطقه درمان.

 

مناطقی که بدن می تواند از انتقال چربی استفاده کند کجاست؟

 جراحان توس می تواند هر ناحیه از بدن که فاقد حجم است را درمان کنند ، اگر چه این به دلیل روند طبیعی پیری ، عوامل ارثی ، بیماری یا سایر عوامل باشد.

 در زیر نمونه هایی از مناطقی از بدن که با انتقال چربی قابل درمان هستند آمده است :

 انتقال چربی برداشت شده به ناحیه باسن (در روشی که معمولاً از آن به عنوان “لیفت برزیلی باسن” یاد می شود) شکل کامل تر و متعادل تری می دهد.

 تزریق چربی برداشت شده در سینه ها که می توان به تنهایی یا همراه با کاشت سینه انجام داد.

 با تزریق چربی برداشت شده در داخل گونه ها ، چهره ای کامل تر و جوان تر به دست می آید.

 از تزریق چربی می توان برای پر کردن چین و چروک وچاله های عمیق صورت ، جای زخم های آکنه و زخم های ناشی از گرفتگی های عمیق استفاده کرد.

 آیا انتقال چربی ایمن است؟

 انتقال چربی بسیار بی خطر است.  در واقع ، این به دلایل مختلف یکی از بی خطرترین روش های جراحی زیبایی است که موجود است:

 اگرچه بیهوشی عمومی یک گزینه است ، در عوض می توان از بی حسی موضعی استفاده کرد.  استفاده از بی حسی موضعی برخی از خطرات ناشی از بیهوشی عمومی را کاهش می دهد.

 جراح در هنگام تزریق دوباره چربی برداشت شده ، فقط نیاز به استفاده از میکرو برش ها دارد که از برش های بزرگ تر مطمئن تر هستند و برخی از خطرات مرتبط با عمل را کاهش می دهد.

 سایر روش های تقویت کننده زیبایی به طور معمول شامل وارد کردن ماده مصنوعی مانند پرکننده پوستی یا یک ماده خارجی مانند کاشت سینه یا گونه به بدن می شوند.  در مقابل ، انتقال چربی فقط از چربی طبیعی شما استفاده می کند ، بنابراین بعید است بدن نسبت به آن واکنش منفی نشان دهد. علاوه بر این ، حداقل خطر انقباض کپسولی (تشکیل بافت اسکار در سینه ها) با روش های انتقال چربی تقویت کننده پستان وجود دارد.

 زمان بازیابی چربی کمتر از زمان ریکاوری مرتبط با جراحی کاشت مصنوعی است.

 چه نوع از بی حسی برای این روش استفاده می شود؟

 هم با مرحله برداشت چربی و هم در مرحله تزریق چربی می توان از بی حسی موضعی با آرام بخش سبک یا بیهوشی عمومی استفاده کرد.

 بخیه ها چگونه هستند؟

 برش های مورد نیاز برای انتقال چربی بسیار اندک هستند و بنابراین ، برای بستن آنها نیازی به بخیه نیست.

لیفت باسن برزیلی چگونه تحت درمان قرار می گیرد؟

 لیفت باسن برزیلی می تواند هر ناحیه باسن مورد نظر بیمار را درمان کند.

 برای افرادی که تمایل به بیرون بینی بیشتر در باسن خود دارند ، جراح چربی را به وسط باسن منتقل می کند تا گردتر به نظر برسد.

 جراح انتقال چربی ،برای بیمارانی که می خواهند باسن در موقعیت مناسب و جوان تر به نظر برسند ، چربی را به قسمت فوقانی باسن تزریق می کند.

 علاوه بر این ، باسن بالا ، پایین و بیرونی را می توان در هنگام لیپوساکشن مرحله انتقال چربی محصور کرد.  از بین بردن چربی از ناحیه بیرونی کمر ، یا پهلوها ، می تواند به نتایج چشمگیر تری کمک کند.

 جراح توس به عنوان یک جراح با استعداد و زیبایی با چشم و جلب توجه به جزئیات زیبایی شناسی می تواند رویکردی را پیشنهاد کند که به بهترین وجه با نیازها و خواسته های منحصر به فرد هر بیمار مناسب باشد.

برای زنانی که پستان های آنها روی دیواره قفسه سینه قرار گرفته و حجم خود را از دست داده اند – معمولاً به دلیل بارداری ، نوسانات عمده وزن یا روند پیری طبیعی – بالابر طبیعی پستان ممکن است یک راه حل مؤثر باشد.

 جراح با لیفت طبیعی پستان ، چربی برداشت شده را در نواحی خاصی از سینه ها تزریق می کند تا لیفت و پر بودن را اضافه کند.  گفته می شود ، همه افراد کاندید مناسبی برای لیفت پستان طبیعی نیستند ، زیرا تنها می تواند درجه بالایی از لیفت و حجم را فراهم کند.  (برای کسانی که کاندیدای مناسبی برای این روش نیستند ، جراح ممکن است یک روش جایگزین مانند جراحی سنتی لیفت پستان ، بدون کاشت سینه را پیشنهاد کند).سوالات متداول در مورد انتقال چربی

 آیا می توان از چربی های بدن من برای بازسازی سریع بعد از جراحی استفاده کرد؟

 بله ، انتقال چربی اغلب روشی مؤثر برای بازسازی سینه ها پس از ماستکتومی یا لامپکتومی است ، روش هایی که تمام یا بخشی از بافت پستان را به عنوان بخشی از درمان سرطان از بین می برد.  این گزینه مناسبی برای کاندیداهای مناسب است که مایل به داشتن یک جسم خارجی مانند کاشت پستان در بدن نیستند. برای افزایش نتایج بازسازی پستان نیز می توان از انتقال چربی در رابطه با ایمپلنت سینه استفاده کرد.

 آیا نتایج ماندگار شدن چربی ها وجود دارد؟

 مطالعات نشان داده اند که بیشتر چربی های منتقل شده به طور دائم در منطقه تحت درمان قرار می گیرند ، مگر اینکه بیمار مقدار قابل توجهی وزن را از دست بدهد یا لیپوساکشن در منطقه تحت درمان در زمان دیگری بعد از درمان داشته باشد.  در برخی موارد ، ممکن است تکرار روال برای به دست آوردن نتایج نهایی مورد نظر ضروری باشد.

 روش انتقال چربی در کجا انجام شده است؟

 جراح، جراحی انتقال چربی را در بیمارستان یا مرکز جراحی معتبر انجام می دهد.

 مدت زمان بازگشت چه مدت است؟

 مدت زمان بهبودی بسته به میزان چربی از بین رفته و منتقل شده ، چه مناطقی از بدن تحت درمان قرار گرفته و برخی از عوامل سبک زندگی مانند بیمار اگر سیگار می کشد ، بسته به بیمار متفاوت است.  به طور کلی ، روش های پیچیده تری که در مناطق بزرگ تر انجام می شود ، مدت بیشتری برای بهبودی نیاز دارد.

 آیا نتایج نهایی به طور فوری بعد از جراحی قابل مشاهده هستند؟

 اگرچه برخی از نتایج زیبایی شناسی عمل جراحی بلافاصله بعد از عمل قابل مشاهده است ، اما به طور کلی سه تا شش ماه برای دیدن نتایج کامل لازم است ، خصوصاً برای بیمارانی که مقدار قابل توجهی چربی پیوند زده اند.  این مدت زمان لازم است تا هر گونه تورم به طور کامل فروکش کند.

 از کجا می توانم اطلاعات اضافی درباره انتقال چربی پیدا کنم؟

 اگر می خواهید در مورد مزایای انتقال چربی اطلاعات بیشتری کسب کنید ، لطفاً امروز با کلینیک توس تماس بگیرید.

source:www.stcharlesplasticsurgery.com