سوالات متداول درمورد لیفت لب (سانترال لب)

دلایل شخصی برای انتخاب لیفت لب چیست؟

 

 تعادل صورت را ایجاد می کند که می تواند ظاهر چهره فرد را به میزان قابل توجهی تقویت کند.  برای بسیاری از افراد کوتاه کردن طول لب بالا در واقع مفید است. در حالی که لب بالایی طولانی تر برای برخی افراد مناسب است ، برخی دیگر می توانند جذابیت خود را بهبود بخشیده و با لب کوتاه تر جوانی را دوباره به دست آورند.  لب فوقانی سنگین می تواند چهره را جمع کند و تعریف خاصی نداشته باشد. عمل لیفت لب باعث ایجاد لب زیبا تر و بالاترمی شود.

 یکی از مؤلفه های اصلی دهان ، هنگام صحبت یا لبخند زدن دندان ها است.  دندان ها از جذابیت کلی یک فرد جدا می شوند. لیفت لب می تواند عملکرد دهان را به طور کامل تغییر دهد ، این امر باعث بهبود لب و دندان می شود.

 در حالی که پرکننده های لب گزینه بسیار خوبی برای بسیاری از افراد است ،اما آنها همیشه مطابق آنچه انتظار می رود کار نمی کنند. لیفت لب مشکل لب را اصلاح می کند و یک راه حل دائمی ارائه می دهد .بهترین سناریو این است که دیگر نیازی به پرکننده ندارید.

سانترال لب

 نسبت لب مناسب برای چهره یک فرد چیست؟

 شاید شنیده باشید که نسبت لب ایده آل 1-1.6 است.  با این حال ، چندین عامل بر این نسبت لب تأثیر می گذارد.  در نتیجه ، چیزی به عنوان نسبت کامل وجود ندارد زیرا تعداد برای هر فرد متفاوت است.  به جای فکر کردن از نظر نسبت مناسب ، بهتر است رابطه لب و بقیه صورت خود را در نظر بگیرید.  تعریف استخوان ، شکل صورت و طول دندان های شما فقط برخی از عواملی است که بر نسبت لب تأثیر می گذارد.

برای اکثر افراد ، طول ایده آل لب ها بین 9 تا 18 میلی متر خواهد بود.  با این حال ، این تخمین به صورت دقیقی تنظیم نشده است و کاملاً به ویژگی های کلی صورت بستگی خواهد داشت.

 آیا من کاندید خوبی برای لیفت لب هستم؟

 در گذشته لیفت لب برای بیماران بالای 55 سال محفوظ بود. علاوه بر این ، این عمل به دلیل احتمال بیشتر ایجاد زخم بعد از انجام عمل ، معمولاً فقط روی افرادی که پوست سبک تر و باریک تری داشتند انجام می شد.  پیشرفت های فن آوری و تکنیک ها اکنون به ما امکان می دهد بدون توجه به رنگ پوست ، روش لیفتینگ لب را روی افراد جوان 20 ساله انجام دهیم.

 آیا لیفت لب یک روش رایج است؟

 این روند همیشه در یک گروه سنی خاص رایج بوده است.  اکنون که این روش برای همه سنین مناسب است ، محبوبیت قابل توجهی در بین بیماران بین 20 تا 40 سال مشاهده شده است. بیماران جوانتر ما داستان های موفقیت خود را به اشتراک می گذارند ، و این باعث می شود دیگران اطمینان حاصل کنند که این روش انجام می شود.

سانترال لب آیا همه می توانند لیفت کنند؟

 برخی از افراد هستند که مناسب این روش نیستند.  یکی از شایع ترین دلایل عدم مناسب بودن ، نسبت قابل توجهی از دندان هایی است که نشان می دهد.  اگر بلند کردن لب منجر به نشان دادن بیشتر دندان ها شود ، بیمار نتیجه مطلوبی را در بهبود ویژگی های خود دریافت نمی کند.  با این وجود ، مراجعه به دندانپزشک زیبایی که می تواند یک روش کوتاه کردن دندان را انجام دهد ، ممکن است این مسئله را برطرف کند.

 آیا پوست زیادی از لب باید برداشته شود؟

 مقدار پوست برداشته شده به نیاز شما بستگی دارد. ما بین 5 تا 7 میلی متر پوست از بین می بریم. از بین بردن مقادیر بیش از حد پوست منجر به طولانی شدن زمان بهبودی می شود که می دانیم برای بیماران ما ایده آل نیست.

 احتمال بروز جای زخم وجود خواهد داشت؟

 هدف از این عمل آزاد کردن تنش از لب قبل از بلند شدن با آزاد کردن اتصالات پوستی و عضلات اطراف لب است.  این قسمت از عمل به گونه ای انجام می شود که پوست کشیده نشود بلکه در عوض به طور مساوی توزیع می شود. بخیه ها به رباط هایی وصل می شوند که استخوان ها را در پایه بینی احاطه می کنند.  این مرحله از اهمیت برخوردار است ، زیرا دوختن به ناحیه اشتباه چیزی است که باعث ایجاد جای زخم می شود. تکنیک ما به منظور ترویج بهبودی و جلوگیری از زخم طراحی شده است. ما نمی خواهیم که بیماران ما در مورد جای زخم هیچ گونه نگرانی داشته باشند ، خصوصاً به این دلیل که این روش برای تقویت ظاهر صورت انجام شده است.

 چه مدت طول می کشد تا نتایج به دست آید؟

 نتایج معمولی بعد از حدود سه هفته نشان داده می شود.  شما قادر خواهید بود به زندگی روزمره خود بپردازید ، بدون این که نشانه های قابل توجهی از انجام این روند داشته باشید.  برای کمک به کاهش تورم و اطمینان از بهبودی مطابق آنچه انتظار می رود ، جراح پیگیری می کند.

بیماران جدید ما اغلب براساس بازخورد مثبت بیماران گذشته در مورد این یک جنبه از درمان به تنهایی ارجاع می شوند.

سانترال لب ایا روش انجام لیفت در زمان بهبودی تاثیر دارد؟

 دلیل اصلی این که شما همچنان شاهد پیشرفت خواهید بود به دلیل نرم شدن لب ها ، پوست و بافت ها است.  تکنیکی که ما استفاده می کنیم باعث بهبودی می شود و این بدان معنی است که برش ها بطور قابل توجهی محو می شوند و یا به مرور زمان از بین می روند.

 به دلیل کمترین خطر ایجاد جای زخم ، نیازی به انجام درمان های بیشتر بعد از گذشت زمان برای بهبودی کامل لب نیست.  

خطرات چیست؟

خطرات هنگام داشتن لیفت لب وجود دارد.  با این وجود ، تنها با معالجه توسط جراح پلاستیک معتبر ، این خطرات بسیار کاهش می یابد.  به طور معمول ، خطرات شامل عفونت لب ، زخم شدن بیش از حد و ایجاد مایعات بعد از عمل می شوند.  یک جراح پلاستیک دارای مجوز برای جلوگیری از واقعی بودن این خطرات بسیار مراقب خواهد بود. اگر در لبان خود کاشت سیلیکون داشته اید ، مهم است که به ما اطلاع دهید.  بسیاری از بیماران ما به دلیل اثر نامطلوب سیلیکون که باعث ریزش لب می شود ، لیفت لب را انتخاب می کنند. شما هنوز هم می توانید یک عمل لیفت لب انجام دهید. اما ممکن است به دلیل سیلیکون تورم افزایش یافته را تجربه کنید.

 اگر می خواهید اطلاعات دیگری که در این سؤالات متداول پوشش داده نشده است را بخواهید ، ما از شما دعوت می کنیم تا به یکی از اعضای تیم ما دسترسی پیدا کنید.  امروز با ما تماس بگیرید ، و ما می توانیم در انتخاب آگاهانه در مورد اینکه آیا لیفت لب انتخاب مناسبی برای شماست ، به شما کمک کنیم.

source:www.beverlyhillscenter.com