سوالات رایج میکرودرم ابریژن

برای از بین بردن چربی و خاک اضافی و دیگر کثیفی ها ، پوست شسته می شود.  سپس ، یک متخصص پزشکی ، جریانی از بلورهای اکسید آلومینیوم ریز را در این منطقه هدف قرار می دهد.  بلورها سلول های مرده و پوستی قدیمی را از بین می برند ، که خلاء آن را با ساکشن ملایم از بین می برد. این باعث رشد کلاژن و پوست جدید و جوانسازی می شود.  سپس مرطوب کننده ها و بلوک آفتاب در ناحیه تحت درمان اعمال می شوند.

 

سوالات رایج در مورد میکرودرم ابریژن

چند جلسه درمان لازم است؟

در ابتدا 5 تا 8 جلسه درمانی که بین 7 تا 10 روز فاصله دارند برای اکثر افراد توصیه می شود.  جای زخم آکنه و یا تغییر رنگ ممکن است به درمان بیشتری نیاز داشته باشد.  درمان های نگهداری ماهانه هر 2 یا 3 ماه ممکن است برای حفظ نتایج لازم باشد.

 

آیا میکرودرم ابریژن ایمن است؟

میکرودرم ابریژن یک روش ایمن و معمول است.  بر خلاف لیزر شدن مجدد لیزر یا لایه برداری شیمیایی ، این روش آسیب زا نیست و بنابراین هیچ خرابی برای بهبود و بهبودی وجود ندارد.  اما ، مثل همیشه ، تاریخچه پزشکی کامل خود را تهیه کنید و دستورالعمل های قبل و بعد از درمان را دنبال کنید.

 

آیا می توانم بعد از یک روش میکرودرم ابریژن به سر کار برگردم؟

پاسخ مثبت است!!  برخی از بیماران بلافاصله بعد از درمان متوجه می شوند که پوستشان احساس سفت شدن می کند ، گویی پوست در معرض آفتاب یا باد قرار گرفته است.  بسته به نوع پوست خود ممکن است کمی خشک بودن پوست را تجربه کنید.  برای جلوگیری از خشک شدن پوست از مرطوب کننده مؤثر پس از درمان استفاده می شود.  ممکن است پوست برای باقی مانده روز کمی قرمز به نظر برسد.  علاوه بر این از بیمار خواسته می شود در روز درمان از استفاده از آرایش خودداری کند تا به پوست فرصت تنفس و بازسازی خود را بدهد.

در ابتدا ممکن است احساس خراشیدن بسیار خفیفی داشته باشید زیرا کریستال ها با پوست تماس برقرار می کنند.  با ادامه درمان ، این تجربه با یک ماساژ عمیق مقایسه می شود.  قرمزی خفیف بسته به پرخاشگری برنامه ممکن است به مدت یک ساعت تا یک روز رخ دهد.

 

آیا خرابی و مشکلی در درمان وجود خواهد داشت؟

یکی از مزایای این است که هیچ گونه خرابی ندارد.  می توانید به روال عادی خود برگردید و لوازم آرایشی را بلافاصله پس از درمان به کار ببرید.

 

چرا میکرودرم ابریژن “لیفت صورت سریع” نامیده می شود؟

از آنجا که میکرودرم ابریژن نیازی به بیهوشی ندارد و باعث می شود که پوست فقط برای چند ساعت لکه دار شود و نام مستعار “lunchtime face lift” توسط بیماران به دلیل زمان بهبودی سریع ایجاد شده است.  میکرودرم ابریژن گزینه ای عالی برای افرادی است که نمی توانند وقت بیشتری را برای کار با لایه برداری شیمیایی عمیق تر و یا درمان های لیزر درمانی از کار بکشند.

 

نتیجه میکرودرم ابریژن چیست؟

تجهیزات میکرودرم ابریژن پزشکی درجه یک ما جایگزین ملایمی در جوان سازی صورت است.  ثابت شده است که در درمان شرایط زیر مؤثر است:

 • کاهش fine lineها
 • منافذ بزرگ شده یا گرفتگی
 • مشکلات آکنه
 • آسیب های ناشی از آفتاب
 • لکه های سنی و سطحی
 • ضایعات پوستی ناشی از رنگدانه زیاد
 • رنگ پوست ناهموار
 • پوست چرب
 • پوست خشک لکه دار
 • جای زخم آکنه، جوش های سر سیاه و سفید
 • پوست پیر و بی جان
 • علاوه بر این ، بیشتر بیماران پیشرفت چشمگیر در رنگ ، لحن و بافت نواحی تحت درمان را تجربه می کنند.

 

کاربرد میکرودرم ابریژن

 

به طور کلی ، میکرودرم ابریژن باعث می شود پوست ضخیم تر ، سالم تر و جوان تر به نظر رسد.  در طی یک مجموعه کامل از درمان ها ، بدن لایه های جدیدی از پوست تولید می کند که حاوی مقادیر بیشتری الاستین و کلاژن است.  این به نوبه خود ، چهره را بهبود می بخشد و درخشش و لعاب بیشتری به پوست می بخشد.

هر چیزی که شما می خواهید در مورد میکرودرم ابریژن بدانید:

مزایای میکرودرم ابریژن چیست؟

میکرودرم ابریژن درمانی مناسب برای همه سنین و بسیاری از شرایط پوستی است.  برای دستیابی به چهره ای روشن تر و جوان تر بسیار عالی است.  این می تواند ظاهر چین و چروک را به حداقل برساند.  این می تواند بیش از حد رنگدانه یا تغییر رنگ را برطرف کند.  این می تواند اندازه منافذ شما را کاهش دهد (زیرا همه خاک از آنها خارج می شود).  این می تواند احتقان پوست را کاهش دهد.  این می تواند ظاهر لکه ها و لکه های سنی را کاهش دهد.  همچنین برای تخلیه لنفاوی بسیار مفید است و این به کاهش دایره زیر چشم کمک می کند.

 

مزایای میکرودرم ابریژن

تجربه کسی که این درمان را انجام داده است:

یکی از مزایایی که بلافاصله بعد از درمان متوجه شدم این است که پوست من درخشان است.  راستش را بخواهید ، پوست من هرگز شاداب تر و روشن تر به نظر نمی رسید. فایده قابل توجه دیگر این بود که دو لکه ای که روی پیشانی خود داشتم از بین رفت. فقط دو تکه صاف و به رنگ قرمز روشن باقی مانده است که در آن لکه ها وجود دارد و حتی بعد از گذشت یک ساعت از بین رفته اند.

چند روز بعد متوجه شدم که منافذ من نیز کمی کوچکتر است و اینکه دست اندازهای احتقانی کوچکی که در زیر پوست من دارم تقریباً نصف آن کاهش یافته است.

اگر دوست دارید پوستی جوان و بدون چروک و لک داشته باشید برای نوبت دهی و مشاوره ، هرچه سریع تر با کلینیک توس تماس حاصل کنید.