سؤالاتی درباره جراحی لیفت گردن

 در اینجا سؤالات متداول در مورد جراحی لیفت گردن برای آموزش افراد در مورد روش های لیفت گردن آورده شده است.

 لیفت گردن چیست؟

 لیفت گردن یک روش آرایشی است که به منظور کمک به فرد در تقویت ظاهر گردن ، فک و ناحیه گلو طراحی شده است.  این یک گردن نرم و ظریف تر ایجاد می کند. علاوه بر این ، لیفت گردن به فرد کمک می کند تا رسوبات چربی را از بین ببرد و پوست را روی گردن سفت کند.

 تفاوت بین لیفت گردن و پلاتیسما پلاستی چیست؟

توجه به این نکته مهم است که بین روش ها تفاوت های اساسی وجود دارد.

 لیفت گردن فرد را قادر می سازد تا علائم زیر و پیر شدن در گردن و گلو را برطرف کند:

 رسوبات چربی و ساختن زیر چانه و اطراف ان

 سستی پوست

 سستی عضلات

 سستی زیر عضلانی

 به طور مقایسه ای ، پلاتیسما پلاستی شامل بازسازی عضلات گردن می شود.  این امکان را به فرد می دهد که چندین موضوع را مورد بررسی قرار دهد ، از جمله:

 غبغب ،رسوبات چربی و …

 یک جراح پلاستیک و ترمیمی صورت در مورد تفاوت های لیفت گردن و پلاتیسما پلاستی توضیح می دهد.  با این کار ، جراح می تواند به سؤالات مربوط به گردن یک فرد پاسخ دهد و به یک فرد در تعیین بهترین روش عمل کمک کند.  در بسیاری موارد ، لیفت گردن و پلاتیسما پلاستی برای بهترین نتیجه ترکیب می شوند.

 عملکرد لیفت گردن چگونه است؟

 جراح پلاستیک و ترمیمی صورت از یكی از روش های زیر برای انجام عمل جراحی لیفت گردن استفاده می كند:

روش اس ماس پوست: شامل لیفت و سفت شدن پوست گردن و گلو می شود و باعث ظرافت در گردن می شود.

 پلاتیسما پلاستی: به عضلات زیرین در گردن می پردازد و به طور همزمان چربی در گردن را تخلیه می کند ، و در نتیجه گردن باریک تر و جوان تر می شود.

 جراح قبل از انجام درمان لیفت گردن ، فرد را ارزیابی می کند. وی توصیه های لیفت گردن را ارائه می دهد و اطمینان می دهد فرد بدون در نظر گرفتن تکنیک لیفت ، می تواند از نتایج طولانی مدت لذت ببرد.

 آیا باید بعد از جراحی لیفت گردن انتظار اسکار داشته باشم؟

 به طور متوسط ​​، بهبودی لیفت گردن حدود دو تا چهار هفته طول می کشد.  جای زخم ممکن است بعد از عمل لیفت گردن ظاهر شود ، اما معمولاً با گذشت زمان قابل توجه نیست. در بسیاری از موارد ، جای زخم در چین های طبیعی پوست یا موها خواهد بود.  یا ممکن است زخم ها با آرایش پنهان شوند تا بهبودی لیفت گردن کامل شود.

چه موقع بخیه ها برداشته می شوند؟

 بعضی از بخیه ها 5 روز بعد از عمل برداشته می شوند و بقیه در 10 روز بعد از عمل برداشته می شوند.

نتایج لیفت گردن چه مدت طول می کشد؟

 نتایج لیفت گردن معمولاً 10 تا 15 سال طول می کشد. نتایج درمانی ممکن است بسته به وضعیت پوستی فرد و اینکه چگونه وی بعد از عمل از پوست مراقبت می کند ، متفاوت باشد. همچنین ، صورت حتی بعد از عمل همچنان پیرمی شود، بنابراین نتایج به روند پیری طبیعی فرد بستگی دارد.

 در طی مشاوره لیفت گردن چه انتظاری باید داشته باشم؟

 جراح پلاستیک و ترمیم کننده صورت در هنگام مشاوره لیفت گردن سؤالات متداول در مورد جراحی لیفت گردن را برطرف خواهد کرد. جراح در مورد عملیاتی که قبل از عمل ، حین و بعد از عمل جراحی لیفت گردن انتظار دارد ، به فرد جزئیات می دهد و به فرد کمک می کند انتظارات واقع بینانه لیفت گردن را داشته باشد.

ایا درمان های لیزر می توانند نتیجه ای مانند لیفت گردن را به من بدهند؟

 لیزر می تواند مویرگ های شکسته و لکه های قهوه ای را از بین ببرد.  آنها می توانند چین و چروک ها را صاف کرده و پوست را محکم کنند. لیزرها در واقع بافت خاردار را در قسمت داخلی بلند نمی کنند.  آنها همچنین نمی توانند گردن ها را محکم کنند.  

هزینه عمل جراحی لیفت گردن چقدر است؟

 هزینه های جراحی لیفت گردن ممکن است به دلیل چندین عامل متفاوت باشد ، از جمله:

 هزینه های بیهوش

 معاینات پزشکی

 هزینه جراح

 در مرکز ما تا زمانی که بیمار با جراح مشورت نداشته باشد ، نمی توانیم هزینه جراحی لیفت گردن را برای بیماران خود تأمین کنیم.  هر جراحی به نیازهای بیمار تنظیم می شود ، بنابراین ما قادر نیستیم قبل از دیدار با جراح ، قیمت را به صورت تلفنی و آنلاین از طریق تلفن ارائه دهیم.

آیا بیمه لیفت گردن را پوشش می دهد؟

 لیفت گردن یک روش کاملاً آرایشی محسوب می شود.  بیمه فقط رویه های پزشکی را پوشش می دهد بنابراین تحت پوشش بیمه نمی باشد.

 برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جراحی لیفت گردن ، لطفاً با کلینیک ما یک مشاوره برنامه ریزی کنید.

source:www.facialplasticsbh.com