در مورد جراحی بوکال یا لاغری کردن صورت بیشتر بدانید

در مورد جراحی بوکال بیشتر بدانید

جراحی بوکال یا از بین بردن چربی از صورت یک عمل جراحی است که منجر به لاغری صورت در ناحیه یک سوم پایین صورت می شود.  با دسترسی به حفره دهان ، پد چربی را برداشته و چهره ای با خطوط باریک تر ایجاد می کنیم.  بیشتر افراد در زیر گونه ها یک لایه چربی دارند که می تواند باعث ایجاد صورت گرد شود.

 

 

در افرادی که تمایل به صورت “گرد” یا در افرادی که اضافه وزن دارند ، جراحی برداشتن پدهای چربی گونه در داخل گونه ها یک روش عالی برای خلاص شدن از شر این چربی های ناخواسته صورت است.  این یک عمل جراحی پلاستیکی نسبتاً سریع و ساده است که با بی حسی موضعی انجام می شود و جای زخم خارجی ندارد.

از نظر كلاسیك ، در صورت های جذاب تر ، صورت تقریباً شبیه به یك قلب و یا مثلث وارونه به نظر می رسد ، كه گونه ها بزرگترین قسمت هستند و سپس لاغر می شوند تا به سمت استخوان فك كاهش پیدا كنند.  هنگامی که کسی دارای پد چربی بوکال بیش از حد باشد ، این ممکن است مثلث معکوس ایجاد کند که در آن بیمار در امتداد قسمت تحتانی صورت خود در مقابل قسمت فوقانی صورت خود پهن تر باشد.

 

جراحی بوکال

 

در ادامه با این کار ، بسیار مهم است که متخصص خود را در انجام عمل برداشتن چربی بوکال بسیار با دقت انتخاب کنید.  یک متخصص آموزش دیده می داند که چه مقدار از بین می رود و از عوارضی که ممکن است رخ دهد جلوگیری می کند.   بعضی اوقات ما به بیماران خود دارویی می دهیم تا احساس بهتری داشته باشند و برش ها در داخل دهان ایجاد می شود.  برش در گونه در زیر مجرای بزاق ایجاد می شود ، از طریق مخاط داخل دهان می رود. هنگامی که ما از طریق لایه ماهیچه ای عبور کردیم ، پد چربی بوکال خود را برای از بین بردن نشان می دهد. پس از برداشتن پد چربی ، برش با استفاده از بخیه قابل جذب بسته می شود که حدود یک هفته بهبود می یابد. مراقبت های بعد از عمل معمولاً فقط شامل نوشیدن مقداری آب در دهان بعد از غذا می باشد تا ازگیر کردن ذرات در محل برش جلوگیری شود.

سرانجام ، ما گاهی اوقات لیپوساکشن گردن و فک را با دفع چربی بوکال ترکیب می کنیم.  این اتفاق وقتی می افتد که کسی چربی اضافی در گردن خود یا در طول خط فک داشته باشد.

بر خلاف سایر قسمت های بدن ، هیچ تمرینی وجود ندارد که بتواند با موفقیت این منطقه را هدف قرار دهد.

 

در چه سنی می توان استخراج چربی بوکال انجام داد؟

برداشتن چربی بوکال تقریباً در هر سنی قابل انجام است.  با این حال ، به خاطر داشته باشید که بسیاری از افراد در دهه ۲۰ و ۳۰ خود شروع به از دست دادن چربی صورت می کنند.

 

جراحی بوکال

مشاوره معمولی برای استخراج چربی بوکال چیست؟

در طی مشاوره برای استخراج چربی بوکال ، جراح شما در مورد اهداف زیبایی شناسی شما بحث خواهد کرد ، گزینه های شما را بررسی کرده و آنچه را که واقعاً با استخراج چربی بوکال می توان به دست آورد ، توضیح می دهد.  او همچنین در مورد انتخاب های بیهوشی ، هزینه ها و آنچه که باید بعد از عمل پیش بینی شود ، صحبت خواهد کرد.  این مشاوره زمانی است که می توانید در مورد جراحی سؤال کنید و مشخص کنید که آیا جراح انتخاب خوبی برای شما است یا خیر.  از پرسیدن تعداد زیادی سؤال دریغ نکنید.

 

چه وقت بخیه ها برداشته می شوند و آیا این آسیب می بیند؟

بخیه ها معمولاً طی یک هفته تا ۱۰ روز پس از عمل جراحی چربی بوکال شما برداشته می شوند.  این روند ممکن است ناراحت کننده باشد ، اما خیلی دردناک نیست.  برداشتن بخیه معمولاً سریع است.

 

چه زمانی می توانیم نتایج را ببینم؟

شما باید نتایج اولیه را طی یک یا دو هفته مشاهده کنید زیرا تورم فروکش می کند ، اما ممکن است بین دو تا چهار ماه هر جایی طول بکشد تا نتایج کامل روش استخراج چربی بوکال را ببینید.

 

جراحی بوکال

هزینه حذف چربی بوکال چقدر است؟

هزینه جراح برای از بین بردن چربی بوکال ممکن است بسته به تجربه خود و همچنین موقعیت جغرافیایی متفاوت باشد.

بسیاری از جراحان پلاستیک برنامه های تأمین مالی بیمار را برای جراحی از بین بردن چربی بوکال ارائه می دهند ، بنابراین حتما سؤال کنید.

 

هزینه جراحی بوکال

 

هزینه های حذف چربی بوکال ممکن است شامل موارد زیر باشد:

  • هزینه جراح
  • هزینه بیمارستان یا مرکز جراحی
  • هزینه های بیهوشی
  • نسخه های دارویی
  • آزمایش های پزشکی و اشعه ایکس

هنگام انتخاب جراح پلاستیک دارای مجوز از هیئت مدیره برای جراحی از بین بردن چربی بوکال ، به یاد داشته باشید که تجربه جراح و راحتی شما با وی یا همان هزینه نهایی جراحی مهم است.

همین امروز برای دریافت مشاوره رایگان در مورد جراحی بوکال که منجر به ظاهری زیبا و جذاب از صورت شما میشود میتوانید با کلینیک توس تماس بگیرید.