تزریق ژل فیلر برای ترمیم هارمونی و حجم و جوانی

 پرکننده های پوستی ژل هایی هستند که برای اضافه کردن حجم زیر پوست مورد استفاده قرار می گیرند.  آنها اغلب در رابطه با سایر روش های درمانی مانند جوان سازی و سفت شدن پوست یا تزریق سم بوتولینوم و جراحی (تقویت صورت و جراحی های اصلاح) استفاده می شوند.

 با وجود این واقعیت که امروزه انواع مختلفی از پرکننده های پوستی در دسترس است ، اسید هیالورونیک ، امروزه به عنوان محصول استاندارد در موارد استفاده از تجدید اندازه گیری حجمی پزشکی محسوب می شود.تزریق ژل فیلر برای ترمیم هارمونی و حجم و جوانی

 پرکننده های پوستی به عنوان یک راه حل در کانتورینگ صورت

جراحی زیبایی بینی

 تزریق پرکننده برای جراحی زیبایی بینی در بیماران با پل بینی صاف یا ناهموار ، که مایل به تجربه عوارض فوری جراحی مانند التهاب و تورم نیستند نیز وجود دارد.

 از تزریق ژل فیلر می توان به طرز ماهرانه ای برای تقویت برخی قسمت های بینی استفاده کرد که ممکن است نیاز به تصحیح یا تنظیم حجم ان داشته باشد.

 ژل ها می توانند احساس خوبی از آنچه که یک جراحی زیبایی بینی ممکن است بدون خرابی ، تورم و التهاب به شما بدهد ، ارائه دهند.  انجام یک روش اضافی برای تقویت ، تنظیم یا کاهش حجم انجام می شود.

 همچنین ، رینوپلاستی نیاز به مراقبت مناسب بعد از عمل دارد.  در چنین مواردی ، با تزریق ژل می توان مشکلات را نیز برطرف کرد.

 تقویت پل بینی با پرکننده های پوستی یک روش پیچیده است که با افرادی که جراحی بینی قبلی انجام داده اند (جراحی زیبایی بینی بسته یا باز) امکان پذیر نیست و قبل از عمل بینی باید چنین تزریق هایی انجام شود تا از عوارض آن جلوگیری شود.

 پرکننده همچنین می تواند در تركیب مجدد بینی برای اعتماد به نفس و ظاهر بهتر به شما كمك كند.

 تقویت چانه با پرکننده های پوستی

 به عنوان جایگزینی برای ژنتیوپلاستی ، می توان تزریق ژل فیلر   در ناحیه چانه را برای کانتورینگ صورت انجام داد که تعادل طبیعی و هماهنگی را در مشخصات بیماران ایجاد می کند.

 پرکننده برای تقویت گونه

 یک پرکننده پوستی ضخیم معمولاً در نزدیکی قسمت انتهایی استخوان گونه ها تزریق می شود و اولین بار لیفت میانی صورت را احیا می کند که برخی از حجم های اصلی را در این ناحیه از صورت بازیابی می کند و بسته به مورد و تا حکم پزشک ، یک پرکننده اضافی از ویسکوزیته متفاوت ممکن است به عنوان کمکی برای اولین مورد استفاده شود.تزریق ژل فیلر برای ترمیم هارمونی و حجم و جوانی

 پرکننده های پوستی در جوان سازی صورت و بدن

 نشانه بارز پیری صورت ، دیستروفی حجم یا کوچک شدن و جابجایی رسوبات چربی در صورت است.  با افزایش سن ، آنها به ویژه در ناحیه زیر لب پایین ، در ناحیه گونه ها و لب ها آشکار می شوند.

 تزریق زیر جلدی ژل بسیارزیاد به حجم و خاصیت ارتجاعی کمک می کند و پوست را مرطوب نگه می دارد.  در ترکیب با سایر تکنیک ها ، اینها برای ترمیم و جنبه های معتبر حجم چهره ایده آل هستند.

 پر کردن موقتی

 این مداخله برای اصلاح اسكلت پوستی صورت ، كه نشانه پیری است ، همچنین برای بزرگ تر كردن جمجمه ارائه شده است

 پر کننده های بینی

 تزریق پرکننده را می توان در مکان های مختلف صورت انجام داد.  تصحیح خط خندیدن (چین و چروک بینی) که از رایج ترین آن ها است ، در چنین روشی ، ژل مناسب ترین انتخاب برای مداخله است.

 درمان چین و چروک های عمیق یا بلند مانند خطوط اخم یا پیشانی با تزریق ژل فیلر با کیفیت خوب نتیجه مطلوب تری نسبت به تزریق بوتاکس دارد.  نتیجه تقریباً 10-12 ماه با ژل مناسب ادامه خواهد یافت.

 تقویت لب

تزریق اسید هیالورونیک بسیار ریز می تواند خطوط ریز را پر کند که به تدریج مرز ورمیلیون لب ها را خسته می کنند. ارائه حجم بیشتر به لب های نازک می تواند با تزریق پرکننده پوستی انجام شود ، این امر باعث می شود زیبایی و خمیدگی لب فوقانی ، برجسته تر تعریف شود.  تزریقات بسیار دقیق و موضعی در قسمت تحتانی لب پایین باید ایجاد شود. این تزریقات بی خطر ، سریع و بدون اثرات نامطلوب است. بیماران می توانند با مشورت با پزشکان متخصص ما در هر سطحی انتخاب کنند تا به حداکثر رضایت برسند.تزریق ژل فیلر برای ترمیم هارمونی و حجم و جوانی

 تزریق پرکننده های زیر چشم: یک جوان سازی دوره ای غیر جراحی

 با افزایش سن صورت ، رسوبات چربی موجود در اطراف چشم و قسمت بالای استخوان در ناحیه استخوان های مداری تحت عمل ترکیبی از بین رفتن خاصیت ارتجاعی و انقباضات عضلات ، شروع به مهاجرت در زیر پوست می کنند.  این نواحی صورت ضعیف شده و فرو می رود. با نازک شدن پوست ، از بین رفتن کلاژن آن ، نشت رگ های خونی کوچک ، دایره های تیره و کیسه ظاهر می شود تا جلوه ای خسته به خود ببخشد.

 ژل اسید هیالورونیک را می توان برای پر کردن شکاف ها و ایجاد کامل در آن قسمت از صورت تزریق کرد ، دایره های تیره با پر شدن  کمتر آشکار می شود.

 فتونی یا رول ژله ای پلک های پایین نیز با تزریق پرکننده به راحتی کاهش می یابد.  با استفاده از سوزن سنج کوچک ، آثار تزریق به سختی قابل درک هستند.

 ترمیم حجم دست

 دست ها می توانند یک نشانگر سن واقعی باشند ، بنابراین ارزش بازیابی حجم اولیه آنها با پرکننده های ژل اسید هیالورونیک است.

 این فرآیند مشابه فرایندی است که در سایر تزریق های HA استفاده می شود و ارائه زیبایی شناسی بسیار رضایت بخش است.

ما روزانه به کلیه استعلام ها پاسخ می دهیم ، در صورت هر گونه سؤال یا برای رزرو قرار ملاقات با ما تماس بگیرید.

 فرآیند پرکننده های پوستی

 نوع محصول (ها) و میزان تزریق بستگی به منطقه ای دارد که باید ژل در ان تزریق شود. 

 بیهوشی موضعی ممکن است قبل از مداخله اعمال شود ، اما تزریق موضعی بیهوشی ممکن است تورم موقتی به محل تزریق اضافه کند و ممکن است تحت شرایط خاصی منع مصرف شود.

 برای اهداف آسایش بیمار ، برخی از ژل های اسید هیالورونیک لیدوکائین را اضافه کرده اند.  در هر صورت ، از پزشک انتظار می رود در مورد انتخاب محصولات و اقدامات شما را آگاه سازد

 روش پرکننده های پوستی

 طول دوره بسته به تعداد مناطقی که باید تحت درمان قرار گیرند متفاوت است. این هیچ گونه درد را بعد از تزریق ، یا بسیار ناچیز باقی نمی گذارد تا بیماران بتوانند با نتایج رضایت بخش ، فعالیت های روزانه خود را ادامه دهند.

 فراوانی تزریقات

 در صورت امكان ، از بیماران ما دعوت می شود كه بعد از چند هفته مجدداً بار دیگر بیایند تا بتوانیم منطقه درمانی را مجددا ارزیابی كنیم و تشخیص دهیم كه آیا اصلاحات اضافی لازم است یا خیر.

 نتیجه پرکننده های لوازم آرایشی

 اثرات کانتورینگ بلافاصله پس از اولین عمل آشکار می شود.  از آنجایی که با توجه به کیفیت بسیار بالای پرکننده های موجود 

 این اثرات بسته به پرکننده های پوستی می تواند تا 2 سال ادامه داشته باشد.

 مراقبت های بعد از تزریق

 توصیه می شود بیماران از 2 روز پس از مداخله از مصرف رقیق کننده خون و قرار گرفتن در محل کار در معرض آفتاب درخشان خودداری کنند.

source:metrobangkokclinic.com