تزریق چربی سینه

تزریق چربی سینه

 روشی به نام تزریق چربی سینه در بسیاری از روش های آرایشی که در نقاط مختلف بدن هدف قرار می گیرند استفاده می شود.  استفاده از آنها در تقویت و بهبود پستان محبوبیت و شوق عظیمی پیدا کرده است.

 چگونه یک روش تزریق چربی احساس و ظاهر سینه ها را بهبود می بخشد؟ 

صحیح است که به تزریق چربی سینه به عنوان جایگزینی برای افزایش سینه فکر کنید.  در حالی که در حالت دوم ، ایمپلنت های مصنوعی سالین یا سیلیکون در داخل بافت پستان قرار می گیرند تا آن را بالا برده و حجم بیشتری به آن بدهند.  تزریق چربی با اضافه کردن بافت چربی بیشتری که از قسمت های دیگر بدن مانند شکم یا ران گرفته می شود ، سینه ها را گرد و زیباتر می کند. به این ترتیب ، سینه ها احساس طبیعی و نرم خود را حفظ می کنند.

 مزایا و اشکالات روش تزریق چربی

 درست همان طور که هر روش پزشکی دارای جوانب مثبت و منفی است ، هر جراحی زیبایی با مجموعه جوانب بد همراه است.  تزریق چربی ، بدون شک یکی از پرتحرک ترین روش های جراحی زیبایی است. بسیاری از خانم هایی که به فکر کاشت مصنوعی می افتند ، تزریق چربی را راه حل مناسبی برای سینه های کوچک و غیر جذاب می دانند.  یکی از پیش نیازهای انجام این روش ، وجود چربی اضافی در قسمت های خاصی از بدن است. به عنوان مثال ، اگر شما بسیار لاغر هستید ، یافتن چربی در جای دیگر بدن و تزریق آن در نیم تنه غیر ممکن خواهد بود.

 بنابراین ، این و بسیاری از نگرانی های دیگر باید در طول جلسات مشاوره و معاینه با پزشک مورد نظرمورد بحث و گفتگو قرار گیرد.  از آنجا که هر مورد تقویت پستان با تزریق چربی متفاوت است ، جراحان معتقد اند که باید مراقبت های فردی را به هر بیمار ارائه دهند.  از مشاوره و جراحی گرفته تا پیگیری نهایی ، پزشک شما در هر مرحله از راه با شما خواهد بود.

 در زیر برخی از مزایای اصلی انتخاب روش تزریق چربی برای تقویت پستان عبارت است از:

 به نظر می رسد طبیعی تر است زیرا از منابع چربی بدن استفاده می شود.

 این یک شکل بهتر و پیچیده تر ایجاد می کند زیرا بافت چربی طبیعی به راحتی خود را قالب می کند.

 حداقل جای زخم وجود دارد زیرا نیاز به برش بسیار کمی دارد.

 این روش نسبت به سایر تکنیک هایی که برای بهبود ظاهر و احساس سینه ها استفاده می شود ، ایمن تر است.

 این فرآیند به طور هم زمان شکل و کامل بودن سینه ها را تقویت می کند.  اگر به سادگی حجم بیشتری بخواهید ، فرآیندهای دیگر نباید ترکیب شوند.

 با حداقل تهاجمی است زیرا در طول تزریق چربی برش کمتری ایجاد می شود.  بنابراین دوره ریکاوری کوتاه و بسیار راحتی دارد.

 اشکالاتی در روش تزریق چربی نیز وجود دارد.

 جراحی کمی بیشترطول می کشد و مراحل بیشتری را نسبت به تقویت منظم در بر می گیرد.

 هزینه بیش از یک جلسه تزریق چربی به هزینه های یک عمل جراحی سنتی تقویت سینه با کاشت اضافه می شود.

 این احتمال وجود دارد که برخی از چربی های تزریق شده به سینه های شما اضافه نشوند.  در عوض ، “قابل تغییر” خواهد بود. چنین اشکالی در روش تقویت سینه که با کاشت تکمیل می شود ، وجود ندارد.

فرآیند تهیه و تزریق چربی در سینه ها:

 به طور معمول ، یک فرآیند تزریق چربی با بررسی قسمت های بدن که می توانند اهدا کننده بافت چربی باشند ، آغاز می شود.  در زمان جراحی ، وقتی پزشک از قسمت های منتخب (معده ، باسن و غیره) چربی برداشت می کند ، ابتدا باید چربی پیوند داده شود.  روند پیوند باید ملایم و آهسته باشد ، به همین دلیل یک فرآیند تزریق چربی نسبت به بزرگ شدن منظم پستان زمان بیشتری دارد.

 در صورت لزوم ، جراح از چندین قسمت مختلف بدن چربی برداشت می کند.  از طریق لیپوساکشن ، این بافت چربی استخراج ، تهیه و سپس در تپه های پستان تزریق می شود تا آنها کامل تر و گرد تر شوند.  بنابراین ، یکی دیگر از مزایای برجسته فرآیند تزریق چربی ، لیپوساکشن چربی از مناطقی است که می خواهید صاف شوند. این باعث می شود تزریق چربی برای خانم هایی که می خواهند بیش از یک قسمت از بدن خود را با همان عمل جراحی تقویت کنند ، یک انتخاب بدیهی است.

 با توجه به استفاده از لیپوساکشن ، یک روش تزریق چربی باید با دقت و برنامه ریزی کنترل شود.  یک جراح باید مقدار کافی چربی را برای تزریق در سینه ها مصرف کند و در عین حال ، او نیز باید اطمینان حاصل کند که بدن بیمار از مکش مختل نمی شود.  این یک مرحله پیچیده در روند تزریق چربی است زیرا پزشک باید مراقب باشد فقط مقدار مناسب چربی را بدون اینکه بدن را تخریب کند ، استخراج کند.  اگر به درستی مدیریت نشود ، عوارض جانبی شدید می تواند در پی داشته باشد. 

 از آنجا که باید زمان کافی برای این فرآیند صرف شود ، بسیاری از جراحان ترجیح می دهند روش تزریق را در چندین جلسه انجام دهند.  در این حالت ، به جای یک تزریق چربی بزرگ ، چندین تزریق کوچک انجام می شود. جدای از راحت تر بودن ، این روش همچنین در شکل گیری و تنظیم مجدد هر دو سینه در یک خط کامل نیم تنه ، دقت بیشتری به دنبال دارد.

 بازیابی پس از روش تزریق چربی

 همان طور که قبلاً ذکر شد ، بهبودی از این روش سرپایی بسیار راحت تر و سریع تر از سایر تکنیک های تقویت سینه انجام می شود.  از آنجا که حداقل برش ایجاد شده است ، یک زن می تواند به راحتی و فقط یک یا دو روز وارد روند فعالیت های روزانه شود.

 در حالی که بهبودی ممکن است آسان باشد ، یک بیمار تزریق چربی باید در نظر داشته باشد که تمام چربی های تزریق شده زنده نمی مانند.  در حالی که برخی با عضله و بافت اصلی پستان ادغام می شوند ، بخش کوچکی از ذخایر جدید چربی نیز کمرنگ و در روند کاهش می یابد.

 صبور بودن در اینجا مهم است. در بسیاری مواقع ، به بیماران تزریق چربی های متعدد ، آرام بخش یا بیهوشی عمومی تزریق می شود.  اینها در طی چند هفته پخش می شود تا به نتایجی که همیشه می خواستند برسد.

 اثرات جانبی تزریق چربی

 از آنجا که یک فرآیند تزریق چربی شامل استفاده از کاشت و سایر مواد مصنوعی نیست ، خطرات مرتبط با این عمل جراحی کاملاً کاهش می یابد.  با این حال ، برخی از عوارض جانبی باید مورد توجه قرار گیرد. اگر در آینده ای نزدیک قصد دارید از کودک خود مراقبت کنید ، بهتر است این عوارض جانبی را در ذهن داشته باشید و گزینه های خود را با پزشک در میان بگذارید.

 تزریق چربی منجر به:

 یک پوست بدون تاب و بافت

 تشکیل کیست در سینه ها

 عفونت درون سینه ها

 زخم روی ماموگرافی

 آتروفی چربی

 ظاهر نامتقارن

 موج دار شدن پوست می شود.

 با این وجود ، تزریق چربی یکی از ایمن ترین روش ها برای زیبایی سینه هاست.

source:www.swplasticsurgery.com