تزریق فیلر بینی

بینی بخش مهمی از زیبایی صورت است و باید به عنوان بخشی از جوان سازی کلی صورت احیا شود.  فیلرهای بینی حاوی اسید هیالورونیک نتایج فوری با حداقل عوارض و یا بدون عوارض می دهند.

هدف از این مقاله ارائه نکات عملی برای تقویت نتایج با ژل های پرکننده بینی و در عین حال به حداقل رساندن عوارض است . تمام مراحل در کلینیک ما انجام می گیرد و نتایج خوبی را بر جای خواهد گذاشت .

تصحیح درازی ، شایع ترین علامت برای پرکردن بینی و به دنبال آن نوک و تصحیح آلار است.  در صورت انجام مراقبت های مناسب در هنگام تزریق فیلر بینی، بیماران بسیار راضی هستند که منجر به نتایج رضایت بخش می شود.

پرکننده های هیالورونیک برای تغییر شکل بینی برای بیمارانی که تمایل به جراحی زیبایی بینی ندارند و حتی برای کسانی که نقص جزئی بعد از جراحی زیبایی بینی دارند ، بسیار موثر است. فیلرهای بینی نتایج بسیار درخشانی می دهند.

در حین انجام پرکننده بینی ، جراح باید در تزریق خود بسیار دقیق باشد. اصلاح پشت بینی رایج ترین نشانه برای تغییر شکل بینی بدون جراحی بوده است ، اما در این مقاله نویسنده در مورد نکات عملی برای به دست آوردن بهترین نتیجه بحث می کند.

تزریق فیلر بینی

روش و نکات عملی برای نتایج مؤثر

پس از بحث و گفت و گو کامل با بیمار و امضای فرم رضایت ، تصاویر قبل از عمل گرفته می شوند: نمای جلویی ، نمای جانبی و نمای پایه.  ناهنجاری ها و محل های تزریق در نظر گرفته شده است و کرم بی حسی موضعی حاوی لیدوکائین و پیلوکائین استفاده می شود.  پس از یک فاصله 45دقیقه ای، تزریق ها در مکان های مورد نظر انجام می شود.

تکنیک و زاویه ای برای تصحیح پشت بینی

برای اصلاحات پشت بینی (بخش روی بینی) ، معمولاً بر روی دو یا سه نقطه به طور مستقیم روی پشت بینی ، سوزن به کار رفته و در 45 درجه از پشت بینی تزریق می شود . بلافاصله پس از تزریق ، قالب ریزی ملایم باید انجام شود.  در صورت لزوم برای رسیدن به نتیجه مطلوب ، پرکننده بیشتری اضافه می شود.

 

تصحیح پشت بینی

روش و زاویه برای اصلاح نوک بینی

عمدتا برای بلند کردن نوک در صورت بینی طوطی منقار (نوک افتادگی) یا برای اصلاح نوک بینی ، سوزن مستقیماً بر روی نوک بینی قرار می گیرد ، به صورت مورب در محور لب در 45 درجه و در سطح داخل پوستی یا زیر پوستی تزریق می شود.

 

روش و زاویه برای اصلاح بینی آلار

اصلاح آلار برای اصلاح ناهنجاری ها از جمله اختلاف ارتفاع هر دو گوش یا تغییر شکل آنها نشان داده شده است.  برای تصحیح آلار، سوزن مستقیماً روی قسمت های آلار که نیاز به اصلاح دارند ، قرار داده می شود و در 45 درجه انجام می شود و در سطح داخل بدن تزریق می شود.

برای به حداقل رساندن خطر عوارض ، طی مراحل تزریق فیلر بینی چند مرحله مهم وجود دارد:

  • مهم ترین چیز این است که همیشه قبل از عمل از تزریق آسپیراسیون خودداری کنید. در هنگام در نظر گرفتن پرکننده بینی ، خودداری از آسپیراسیون اجباری است زیرا حتی یک قطره نیز برای ایجاد عوارض جانبی از جمله نابینایی کافی است.
  • از تزریق بولوس بزرگ و دادن بولوس بسیار کوچک خودداری کنید.
  • دانش آناتومیکی در مورد منطقه ایمن تزریق بسیار مهم است . امن ترین مکان برای تزریق فیلر بینی در امتداد پل بینی به دور از شریان ها است (برای جلو گیری از خطرات).
  • حداقل 3 تا 4 روز از ماساژ ناحیه تزریق شده بینی خودداری کنید.

عکس های بعد از عمل با همان نمایی که قبلاً ذکر شد گرفته می شود .  برای معاینه خودآزمائی به بیماران آینه داده می شود و پس از رضایت، دستورالعمل های پس از عمل با تاکید ویژه بر ویزیت پیگیری که پس از 3 هفته برنامه ریزی شده و برای انجام لمس در صورت لزوم در این بازدید توضیح داده می شود.

 

تزریق فیلر بینی

کاندید های مناسب برای تزریق فیلر بینی

پرکننده های هیالورونیک (پرکننده های HA) در حال حاضر گزینه های درمانی مناسبی برای بیمارانی هستند که تمایل به تغییر شکل بینی ندارند و حتی برای افرادی که تحت عمل جراحی رینوپلاستی قرار گرفته اند اما اصلاحات جزئی برای شکل ناهموار دارند.

فیلر بینی یک گزینه درمانی مؤثر برای بیمارانی است که به دنبال جراحی زیبایی بینی و جراحی مجدد بینی هستند.

 

بهبود نتایج جراحی زیبایی بینی با تزریق فیلر

تزریق فیلر بینی یک روش غیر جراحی با استفاده از پرکننده های تزریقی باعث بهبود کیفیت و بافت پوست ، مقرون به صرفه بودن و بهبودی سریع می شود.

پرکننده ها می توانند جایگزین یا مکمل جراحی پلاستیک باشند.  تزریق فیلر بینی برای زیبایی بینی با اجتناب از بیهوشی عمومی ، اسپلینت ها ، تورم و کبودی ، مزیت بارزی را نشان می دهد و باعث می شود بیمار به همان سرعتی که گفته شد ، دوباره به سر کار خود برگردد.