تزریق بوتاکس چیست؟

این اولین و تنها درمانی است که توسط FDA تصویب شده است که به طور موقت باعث از بین رفتن خطوط و چین و چروک صورت می شود، در نتیجه خط های پیشانی و صورت کمتر و بهتر به نظر می رسند.
یک درمان سریع ۱۰ دقیقه ای با حداقل خرابی صورت می گیرد و شما می توانید نتایج را ۲۴ تا ۴۸ ساعت پس از آن مشاهده کنید. بنابراین شما مانند خودتان به نظر می رسید ، فقط با خطوط چهره کمتر.

کار بوتاکس چگونه است؟

بوتاکس یکی از دلایل اصلی خطوط اخم و خط پیشانی را هدف قرار می دهد. انقباضات مکرر عضلات ناشی از اخم ، لبخند زدن و بالا بردن ابروها در طی سالها. متخصص شما برای کاهش موقت فعالیت عضلات ، این عضلات را با استفاده از بوتاکس تزریق می کند. شما متوجه خواهید شد که یک سطح صاف و قابل مشاهده بین صفحات و خطوط پیشانی شما مشاهده می شود.تزریق بوتاکس چیست؟

آیا زیر بنایی برای بوتاکس وجود دارد؟

بوتاکس محصولی بیولوژیکی است که با محصول دیگری قابل تعویض یا جایگزینی نیست. در حقیقت ، FDA اظهار داشته است که بوتاکس “غیر قابل تعویض” است ، بدین معنی که ایمنی و اثربخشی آن را نمی توان توسط هیچ محصول دیگری ادعا کرد.

آیا چهره من غیر طبیعی خواهد بود؟

بوتاکس یک روش درمانی حساس است. در صورتی که توسط فردی که دارای مجوز و آموزش دیده است و یک متخصص پزشکی در آناتومی صورت است ، تحت درمان قرار گیرد ، می توانید به نتایج مطلوبی اعتماد کنید. بنابراین شما مانند خودتان ظاهر خواهید شد، فقط با خطوط کمتر قابل توجه. هیچ کس نمی تواند متوجه شود که بوتاکس انجام داده اید.
تصاویر قبل و بعد بیماران واقعی را در گالری ما مقایسه کنید و تفاوت را برای خودتان ببینید.تزریق بوتاکس چیست؟

آیا بوتاکس فقط برای خانم ها است؟

اصلا! بسیاری از مردان بوتاکس را برای مراقبت از ظاهر خود انجام می دهند. تعداد مردانی که روشهای درمانی مانند بوتاکس را انتخاب می کنند به سرعت افزایش یافته است. در سه سال گذشته ، مردان بیش از یک میلیون درمان با سم بوتولینوم دریافت کرده اند. وقتی مورد بررسی قرار گرفتند ، اکثر آقایان می گویند که می خواهند خوب به نظر برسند و از تغییراتی که در آینه می بینند ناراحت هستند.

آیا برای شروع استفاده از بوتاکس باید بیش از ۴۰ سال سن داشته باشم؟

سن شما نیست که تعیین می کند چه موقع بوتاکس برای شما مناسب است ، شدت خطوط شماست. در حقیقت ، ۶۴٪ از جراحان پلاستیک گزارش می دهند که افزایش جراحی زیبایی یا درمان های تزریقی برای بیماران در اوایل ۳۰ سالگی گزارش شده است. زمان بندی می تواند تحت تأثیر ترکیبی از فاکتورها باشد ، از تغییرات سلولی که ممکن است با گذشت زمان رخ دهد ، تا کاهش کلاژن ، عوامل ژنتیکی یا آسیب های ناشی از رادیکال های آزاد خورشید و محیط زیست.
هر وقت خطوط شما را آزار می دهد ، با پزشک خود صحبت کنید. او می تواند به شما کمک کند که آیا درمان مناسب است یا خیر.

چقدر زمان درمان طول می کشد؟

روند تزریق واقعی ۱۰ دقیقه طول می کشد. متخصص شما درمورد اهداف درمانی شما صحبت خواهد کرد و تجزیه و تحلیل صورت را انجام می دهد تا زمینه های درمانی مناسب برای شما تعیین شود. متخصص شما ممکن است از یخ برای بی حس کردن محل درمان یا از کرم بی حسی موضعی استفاده کند.
درمان نیاز به حداقل خرابی دارد. بنابراین می توانید بلافاصله پس از ترک دفتر تخصصی خود به کارهای روزمره خود بازگردید.

تزریق بوتاکس چیست؟
آیا می توانم نتایج را با سرعت مشاهده کنم؟

ممکن است در طی ۲۴ تا ۴۸ ساعت متوجه نتایج شوید. نتایج آن تا مدت چهار ماه برای خطوط متوسط و شدید اخم ادامه دارد. به یاد داشته باشید که نتایج هر بیمار متفاوت است ، بنابراین پزشک شما قرار ملاقات بعدی شما را بر اساس نتایج و اهداف زیبایی شناسی شما برنامه ریزی می کند.
امروز با یک متخصص صحبت کنید و در مورد اهداف خود صحبت کنید و آنچه را می توان انتظار داشت پیدا کنید.

درمان با بوتاکس با اهداف و نیازهای شما تنظیم می شود. هنگامی که با متخصص خود ملاقات کردید ، او برای هر مناطقی که مایلید به آن بپردازید ، از جمله خطوط اخم، خطوط پا کلاغی و خط پیشانی ، درمان مناسب را تعیین می کند. به یاد داشته باشید ، بوتاکس برای معالجه هر سه این مناطق تأیید شده است.
در ناحیه پا کلاغی ، متخصص شما ۳ ناحیه از عضله را که قسمت جلوی چشم است ، تزریق می کند. این کار روی عضله ای که چشم دیگر را قاب می کند تکرار می شود.
برای ناحیه خطوط اخم ، متخصص شما ۵ تزریق را در عضلات بین مرور و پیشانی شما انجام می دهد.
برای ناحیه خطوط پیشانی ، متخصص شما ۵ تزریق را در عضله پیشانی شما انجام می دهد.

source:www.botoxcosmetic.com