اندرمولوژی و لاغری LPG

آیا اندرمولوژی ارزش دارد؟ 

درمان سلولیت

شاید شما به دنبال انجام کاری در مورد پوست خود باشید که  سفت تر یا جوان تر به نظر برسد. باور کنید یا نه ، یکی از ساده ترین راه ها برای انجام این کار، انجام لیپوماتیک اندرمولوژی است.  نگران نباشید ، این یکی از بهترین راهها برای حمله به سلولیت است و تهاجمی یا دردناک نیست و بسیاری از مردم ادعا کرده اند که این اثرات شگفت انگیز دارد!

اندرمولوژی لیپوماتیک چیست؟

LPG درمانی است غیر تهاجمی و به سلولیت بدن شما حمله می کند.  این درمان شامل حدودا 20 جلسه است و گفته می شود که نتایج پس از حدود 6 درمان قابل مشاهده است.  جلسات خود حدود 45 دقیقه طول می کشد و می توانید هفته ای دو بار درمان را انجام دهید.

این درمان اساساً شامل گرفتن ماساژ است. از غلتک ماساژ دستی با چرخاندن سر بر روی نواحی مورد نظر استفاده می شود. دستکاری پوست نه تنها راهی برای درمان سلولیت است بلکه راهی برای افزایش جریان خون ، بیرون کشیدن آب اضافی از بدن و افزایش گردش خون است.  چربی ها به همراه سموم ، با آب خارج شده از بدن نیز از بدن خارج می شوند. 

لاغری LPG چیست؟

لاغری LPG راهی برای لاغری بدن از طریق ماساژ عمیق و مکش است.  این روش اکسیژن و خون را به مناطق سلولیت آسیب دیده وارد می کند و سپس آب این سلول ها از طریق ادرار کردن بدن را ترک می کند (نوشیدن آب زیادی توصیه می شود). این در نهایت باعث باریک تر شدن بدن و زیبایی و سفت شدن پوست می شود.

چه مشهورهایی از اندرمولوژی استفاده کرده اند؟

شاید تعجب کنید که افراد مشهور از اندرمولوژی استفاده کرده اند زیرا به نظر می رسد پوست سفت و زیبایی دارند. در واقع افراد مشهور زیادی وجود دارند که از این روش درمانی استفاده می کنند.

آیا اندرمولوژی پوست را محکم می کند؟

اندرمولوژی کاملاً می تواند پوست را محکم کند. این روند سوزاندن چربی را تحریک می کند.  به نوبه خود ، پوست الاستیک ، صاف و سفت تر می شود!

آیا می دانید که اندرمولوژی پس از لیپو ساکشن ضروری است؟ 

اگر فکر می کنید فقط انجام لیپوساکشن و فراموش کردن اندرمولوژی آسان تر است ، اشتباه می کنید. پس از لیپوساکشن، اندرمولوژی ضروری است.  لیپوساکشن ممکن است شما را از شر چربی خلاص کند، اما ممکن است باعث درد، سفتی و کمبود رنگ پوست شود. برای جلوگیری از همه این مشکلات، ایده خوبی است که از درمان های اندرمولوژی استفاده کنید.  با استفاده از روش های درمانی، گردش بهتری به منطقه کار شده

خواهد رسید، بنابراین پوست محکم تر و درد و سفتی کمتری خواهید داشت.اندرمولوژی و لاغری LPG

هزینه اندرمولوژی چقدر است؟

هزینه انجام درمان با اندرمولوژی متفاوت است.  قیمت می تواند وابسته به منطقه درمان و تعداد جلسات باشد ، معمولاً 6 جلسه حداقل برای دیدن نتایج لازم است. 

اندرمولوژی بدن سازی چیست؟

این روش اساساً متفاوت از لیپوماتیک LPG نیست.  فقط بهترین کاری که این روش انجام می دهد این است که پوست را لایه برداری می کند. 

این روش چه مدت باقی خواهد ماند؟ 

یکی دیگر از فاکتورهای مهم اندرمولوژی این است که مدت زمان زیادی طول می کشد.  اثرات آن می تواند تا شش ماه ادامه داشته باشد. حال این که آیا این مدت شش ماه برای همه باقی خواهد ماند می تواند بر اساس سلامتی ، سن و سبک زندگی متفاوت باشد.

کاربرد های LPG

برخی از نکات برجسته ذکر شده شامل پوستی محکم تر ، از بین بردن شیارهای باسن ، درمان سلولیت و کمک به از دست دادن وزن زیادی است. اندرمولوژی و لاغری LPG

دستگاه LPG

اگر فکر می کنید دستگاه لاغر کننده برای شما کمی گران است ، پس دستگاه لاغری LPG راه حل مناسبی برای شرکت در این روش لاغری خواهد بود. برخی از فواید این دستگاه عبارت است از:

فن آوری های ترکیبی برای نتایج مطلوب

درمان اضافه وزن

بدون خرابی بیمار

طراحی قابل حمل

ایمن و موثر برای همه

کانتورینگ بدن

سفت شدن پوست

با استفاده از چهار فناوری در یک دستگاه قابل حمل می توانید چربی را در نواحی مختلف بدن کاهش دهید.  شما حتی می توانید به بیمار خود کمک کنید تا یک برنامه درمانی متناسب با او ایجاد کند.

کرایولیپولیز ، رادیو فرکانسی شش قطبی ، کاویتاسیون چهل کیلوهرتز ولیزر لیپو.  این چهار فناوری به شما امکان می دهد تا درمان متناسب با چاقی خود را پیدا کنید. شما می توانید تمام مناطق و انواع پوست بدن را درمان کنید. 

دسته رادیوفرکانسی ترکیبی بزرگ جهت تغییر شکل بدن و سفت کردن پوست ، همچنین دسته کوچک RF برای برداشتن و رفع چین و چروک.

رادیو فرکانس متابولیسم و ​​گردش خون را افزایش می دهد ، نتایج پیشرفته می دهد و باعث تحریک تشکیل کلاژن می شود و بافت پوستی بهتری به خود می گیرد.

امیدواریم که این مقاله بتواند به هر سؤالی که ممکن است در مورد اندرمولوژی یا لیپوماتیک داشته باشید پاسخ دهد. برای سوالات بیشتر با کلینیک ما تماس بگیرید.

source:sepispa.com, dimyth.com