الکترولیپولیز و زهکشی لنفاوی

 الکترولیپولیز چیست؟

 این یک روش درمانی الکترونیکی است که برای از بین بردن رسوبات سلولیت و چربی در بدن شما ساخته شده است.  الکترولیپولیز همراه با زهکشی لنف روشی کاملاً جدید و مؤثر برای از بین بردن چربی اضافه است. با استفاده از جریان های الکتریکی ولتاژ کم از طریق الکترودهای غیر تهاجمی چربی ، چربی از قسمت های مورد نظر شما خارج می شود.

الکترولیپولیز و زهکشی لنفاوی

 آیا این روش امن است؟

 الکترولیپولیزایمن و کارآمد است.  شما می توانید با الکترودهای چسبنده یا باندهای بدون انقباض عضلانی یا ناراحتی های دیگر ، لاغری عاری از درد داشته باشید.  خود درمان ها بسیار آرامش بخش هستند. 

 الکترولیپولیز چگونه کار می کند؟

 الکترولیپولیز فرآیندی بدون درد و زحمت است که می تواند با موفقیت سلولیت را در مناطق مشکل دار مانند ران ، باسن و شکم از بین ببرد.  با استفاده از جریان الکتریکی ولتاژ کم و الکترودهای غیر تهاجمی پوست در مناطق مشکل ، چربی موجود در سلول ها شکسته شده و به راحتی توسط بدن دفع می شود.

 الکترولیپولیز چقدر طول می کشد؟  چه زمانی می توانم نتایج را ببینم؟

 الکترولیپولیز روشی است که آنقدر قدرتمند است که یک جلسه 40 دقیقه ای می تواند تقریبا نصف چربی بدن را از بین ببرد. میزان کاهش چربی بسته به نوع چربی بدن شما متفاوت است. حداکثر بعد از 24 ساعت تأثیر را مشاهده خواهید کرد.

 آیا عوارض جانبی وجود دارد؟

 افزایش ادرار به مدت 1 تا 2 روز پس از درمان.

 آیا نتایج به طول می انجامد؟

 کاملا! الکترولیپولیز یک پرش عالی برای شما است.  کاهش وزن بعدی می تواند ماندگار باشد. برای برگرداندن چربی ، سلول  های جدیدی باید تشکیل شوند. این اتفاق می افتد اگر فردی به خوردن کالری اضافی ادامه دهد.  برای رسیدن به نتایج مطلوب ، الکترولیپولیز و تخلیه لنف را با ورزش و تغذیه سالم ترکیب کنید.

 چند بار می توانم معالجه کنم؟

 هر 2 روز تا 3 بار در هفته می توان یک منطقه مشکل را درمان کرد.

 چند جلسه نیاز دارم؟

 بستگی دارد . اکثر مراجعین پس از پشت سر گذاشتن اولیه شش تا هشت درمان ، یک یا دو بار در سال به درمان های مراقبت نیاز دارند.  

الکترولیپولیز و زهکشی لنفاویچگونه الکترولیپولیز و زهکشی لنفاوی کار می کنند؟

 فرکانس جریان و پالس که الکترودها از طریق بافت چربی ارسال می کنند باعث تقسیم تری گلیسیریدها به اسیدهای چرب آزاد می شود.  تری گلیسیریدها را نمی توان از طریق غشای سلولی دفع کرد ، با این حال اسیدهای چرب ازاد می توانند از طریق دیواره سلولی و داخل مایعات بافت عبور کرده و از طریق رگ های لنفاوی منتقل شوند.  زهکشی لنفاوی روند کار را بسیار سرعت می بخشد …

 چرا مردم الکترولیپولیز را بیش از جراحی زیبایی مانند لیپوساکشن انتخاب می کنند؟

 این روش درمانی جایگزین طبیعی و غیر جراحی برای جراحی زیبایی است.  درد ، عوارض و زمان بهبودی وجود ندارد. بسیار ارزان قیمت است و هیچ وقفه ای در زندگی روزمره وجود ندارد.

 سلولیت چیست؟

 سلولیت آن دسته از چربی های پرتحرک است که به طور عمده بر روی ران و باسن شما دیده می شود و خلاص شدن از شر آن دشوار به نظر می رسد.  

 رشته های خاص بافت پوست ما را به بافت ها و عضلات عمیق تر متصل می کنند.  این رشته ها خوشه سلول های چربی را جدا می کنند. هنگامی که سلول های چربی ما به اندازه افزایش می یابد ، این خوشه ها شروع به جمع شدن و کشیدن رشته هایی می کنند که آنها را از هم جدا می کند.  این باعث می شود پوست ما ظاهر پوسته پوسته داشته باشد.

 به نظر می رسد زنان بیشتر از مردان مستعد سلولیت هستند.  این امر به این دلیل است که مردان لایه های بیرونی ضخیمی از پوست دارند و می توانند خوشه های چربی شکسته را بهتر پنهان کنند.  تاکنون تنها راه واقعی برای رهایی از سلولیت از ران یا سایر مناطق مشکل ، رهایی از چربی های بیش از حد بدن بود و هنوز هم از طریق ورزش منظم و وعده های غذایی سالم متعادل انجام می شود.  با این حال ، برای افرادی که مایل به کاهش چربی هستند ، ما الکترولیپولیز را ارائه می دهیم ، فرآیندی که می توانید با استفاده از ان برای همیشه از سلولیت در مناطق مشکل خلاص شوید.

الکترولیپولیز و زهکشی لنفاوی آیا کارهایی وجود دارد که می توانم انجام دهم تا مزایای این درمان ها را افزایش دهم؟

 برای دستیابی به بهترین نتیجه با الکترولیپولیز نیز پیشنهاد می شود ورزش کنید (ایروبیک کم فشار ، پیاده روی سریع) ، استراحت ، نوشیدن مقدار زیادی آب و گرفتن یک رژیم متعادل.  مردم برای دریافت فواید بهینه باید عادت های غذایی خود را اصلاح کنند.

چگونه برای الکترولیپولیز آماده شوید؟

 به طور کلی ، الکترولیپولیز روشی کاملاً بی خطر است که نیازی به بیهوشی ندارد.  با این وجود ، برای مبتلایان به بیماری قلبی یا داشتن دستگاه ضربان ساز توصیه نمی شود ، زیرا ریزگردها ممکن است روی دستگاه تأثیر بگذارد.  افراد مبتلا به مشکلات کلیوی نیز باید با پزشک متخصص مشورت کنند ، زیرا در طول درمان بدن یک فرآیند شدید حذف سموم را انجام می دهد و در صورت عدم عملکرد صحیح کلیه ممکن است مشکل ایجاد شود.  افرادی که پروتز فلزی دارند و خانم هایی که دارای IUD هستند نیز باید با متخصص مشورت کنند.

 مراقبت های بعد از درمان

 در طول درمان و پس از آن ، باید:

 برای تقویت دفع سموم مایعات فراوان بنوشید.

 در روزهای بعد از جلسات ، منطقه را ماساژ دهید ، که با فعال کردن سیستم لنفاوی ، افزایش ذخایر چربی افزایش می یابد.

 رژیم غذایی را دنبال کنید و از غذاهای پر کالری یا فرآوری شده خودداری کنید.

source:www.healthbyginger.com